Autorizovaný predajca

Ďalšou z možností propagácie e-shopu na Heureke je využitie označenia Autorizovaný predajca. To uľahčuje užívateľom orientáciu medzi e-shopmi a pomáha im s výberom toho správneho e-shopu. Označenie Autorizovaný predajca je platená služba, ktorú je možno realizovať v rámci spolupráce so značkou – Kútik značky, alebo je možné požiadať o toto označenie samostatne z pozície e-shopu.

ap_sk

Certifikát Autorizovaný predajca je vždy viazaný na určitú značku tovaru, ktorú daný e-shop distribuuje. Je teda možné ho získať cez značku, ktorá má na Heureke aktívny Kútik značky. Pokiaľ vaša značka nemá Kútik značky na Heureke aktívny, je možné zažiadať oň samostatne. Potom je potreba dokázať spoľahlivosť predajcu. Najčastejšie dokumentom s pečiatkou a podpisom zástupcu danej značky, ktorá prehlasuje daný e-shop za autorizovaného predajcu. Ďalší spôsob je konzultácia so značkou o možnostiach jej zapojenia do Kútiku značky a následne získanie označenia v rámci tejto spolupráce. V poznámke Autorizovaný predajca môže byť uvedený krátky popis.

Cieľom označenia ‚Autorizovaný predajca‘ je obrana proti šedému dovozu zo zahraničia, a tiež uľahčenie výberu e-shopu zákazníkom. Pokiaľ máte akékoľvek otázky k autorizovanému predajcovi, mrknite do Sekcie pre obchodných partnerov, alebo nám napíšte na barbora.krtickova@heureka.cz.

Jeden komentár k “Autorizovaný predajca”

Pridaj komentár