Aktualizácia tagu delivery

V priebehu júna došlo k úprave a aktualizácii tagu DELIVERY. Tag DELIVERY sa v XML súbore využíva na presné určenie ceny dopravy u konkrétneho produktu. Zobrazenie dopravy z XML súboru je prehľadnejšie, pretože sa zobrazujú iba tí prepravcovia, ktorých nám zasielate. Na základe vašich pripomienok sme tento tag aktualizovali – vymazali či zjednotili sme spoločnosti, ktorých ponuka už nie je aktuálna, a naopak sme pridali nové spoločnosti alebo služby, ktoré aktívne využívate. K akým zmenám konkrétne došlo, ako vyzerá zobrazenie tagu DELIVERY na Heureke a prečo je dobré ho vyplňovať?

Tag DELIVERY slúži k zobrazeniu aktuálnych možností dopráv pre koncových užívateľov. Vďaka jeho správnemu vyplneniu majú zákazníci okamžitý prehlaď o tom, aké možnosti dopravy a za akú cenu ich ponúkate.

Informácie vyplnené v tagu DELIVERY sa zobrazujú pri nastavení sa myšou na informácie o cenách dopravy. Vyplňujte do tohoto tagu iba aktuálne a relevantné informácie o možnostiach dopravy, ktoré ponúkate. Zákazníkom sa zobrazí iba výpis s možnosťami, ktoré vo vašom e-shope môžu využiť.

Tag DELIVERY a zobrazenie iba aktuálnej ponuky dopravy e-shopu:

Delivery_sk_jen_aktuální

Ceny dopravy vyplnené iba v administrácii e-shopu:

Delivery_sk_vše

K akým konkrétnym zmenám tagu Delivery došlo?

Pridali sme do tagu tieto možnosti dopravy a prepravné spoločnosti:

Slovenská pošta – balík na poštu

FEDEX

RABEN LOGISTICS

Odobrali sme spoločnosť RADIÁLKA (zrušenie spoločnosti) a General Parcel (zlúčenie pod spoločnosť GEIS).

Ako si správne tag DELIVERY nastaviť nájdete v našej nápovede.

Neviete si stále rady? Napíšte nám na info@heureka.sk.

Pridaj komentár