Spustené kategórie v mesiaci auguste

Contentové zmeny:

V mesiaci august došlo k rozdeleniu sekcie TV stolíky a držiaky na samostatné kategórie “TV stolíky” a “Držiaky a stojany na TV a monitory” pre lepšiu možnosť filtrovania a porovnania v danej kategórii. Odteraz posielajte tieto produkty do príslušných kategórií.

V sekciách so sanitárnym tovarom ako sú “Vane” či “Umývadlá” bude postupne vyžadované v rámci názvu aj produktové číslo. Počas nasledujúcich týždňov budú postupne zo sekcií odstránené produkty, ktoré tento povinný názov nebudú obsahovať. Zároveň je revidovaná sekcia “Sprchové kúty”, kde budú ponechané len produkty, ktoré majú v názve PRODUCTNAME, jasne označené že ide o výrobky “s vaničkou” či “box”.

Sekcie pre rybárov budú v mesiaci september rozšírené o sekcie s “Rybárskym oblečením”. Ak ste zasielali rybárske bundy, nohavice a ďalšie časti odevu do sekcií s oblečením, teraz sú pre nich vytvorené samostatné kategórie, pre lepšiu orientáciu a filtrovanie. Cesta ku kategóriám začína “Heureka.cz | hobby | rybárčenie | rybárske oblečenie | …. dosadiť …. “(dosadiť môžete: “Rybárska obuv “,” Rybárske tričká, svetre, mikiny “,” Rybárske bundy a vesty “,” Rybárske doplnky “,” Rybárske nohavice a kraťasy “,” Rybárske komplety “,” Rybárske šiltovky, čiapky, rukavice “)

Tiež sme upravili sekciu s USB flashdiskmi, kde je teraz v názve (PRODUCTNAME) produktový kód. Ak vám v názve PN chýba, dnes už Vaša ponuka nemôže byť zaradená do kategórie.

Sekcia Kalendáre, ktorá bude s koncom roka veľmi hľadaná, momentálne prechádza úpravou, ktorá môže mať za následok na kratší čas vypadnutie ponuky z katalógu.

Ďalšou veľkou zmenou je udávanie názvu v sekcii s Voľne predajnými liekmi. ŠUKL zmenil označovanie produktov, kde z povinného názvu zmizlo označenie cesty podania. Tým sa ale u niektorých produktov nedá rozlíšiť balenie. Rozhodli sme sa preto zachovať označovanie produktov čo najpodrobnejšie, aby mal užívateľ stále dobrú možnosť porovnávať identické produkty. Dnes je teda pre zaradenie do sekcie nutné udávať PRODUCTNAME v tvare “Názov od ŠUKL + spôsob podania)

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

Na Heureke.sk sme aktivovali tieto sekcie:

Lampičky na knihy, Stojany na reproduktory, Slackline, Obaly na odev, Tape in vlasy, Sprchové dvere, Nabíjačky do aku originálne a Nabíjačky do aku neoriginálne.

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájdete tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s