Spustené kategórie v mesiaci september

Contentové zmeny:

V septembri sme upravovali ďalšie sekcie so sanitárnym tovarom. V rámci názvu bude postupne vyžadované aj produktové číslo. Až budú upravené všetky sekcie, mal by názov PRODUCTNAME obsahovať ako výrobcu, tak aj produktový kód, ktorý jasne označí variant. Zároveň pre efektívnejší výber a lepšiu ponuku produktov bude do sekcie “Sprchové kúty” zlúčená sekcia “Sprchové dvere”. Aj tu bude kladený veľký dôraz na uvedenie produktového kódu v názve ponuky.

V týchto týždňoch tiež viac dbáme na pravidlo uvedenia výrobcu v názve produktu, a to aj v sekciách, ktoré ešte neprešli kontrolou, a neboli ponuky, ktoré tomu nezodpovedajú odstránené. Môže sa teda stať, že Vaša nová ponuka nezodpovedajúca povinnému názvu bude podľa tohto pravidla blokovaná, ale už skôr zaradená ešte zobrazovaná.

Radi by sme tiež upozornili, že v sekcii “Doplnky stravy” je nutné venovať pozornosť produktom, ktoré sú darčekovým setom, kde ak uvediete v názve (tag PRODUCTNAME), že ide o darčekový / vianočný set. Je nutné uviesť aj rok 2016, aby sa nám produkty automaticky neradil k minuloročným verziám.

V súvislosti so všetkým avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

Na Heureke.sk sme aktivovali tieto sekcie:

Vaňové panely, Rybárske tričká, Rybárske komplety, Rybárske šiltovky, Rybárske nohavice, Rybárske bundy, Rybárska obuv, Rybárske doplnky, Flex káble pre MT, Mikrofóny pre MT, Reproduktory pre MT.

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájdete tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s