Spustené kategórie v mesiaci október

Contentové zmeny:

Októbrové úpravy boli opäť v znamení sekcií so sanitárnym tovarom. Upravená bola predovšetkým sekcia Umývadlá, z ktorej boli do samostatnej sekcie oddelené Lavóry a Výlevky. V tomto mesiaci budeme pokračovať so sekciami Pisoáre a Záchody, z ktorých budú vyčlenené celé sety, kde sa predávajú celé komplety (geberit, splachovadlo a záchodová misa). Stále platí veľký dôraz na uvedenie produktového kódu v názve ponuky.

S nadchádzajúcim vianočným obdobím sme sa tiež rozhodli upraviť sekciu Párty a oslavy a pre lepšiu prehľadnosť a možnosť presnejších filtrov vytvoríme samostatné sekcie a to Párty klobúčiky, Konfety, Balóniky, Lampióny a ďalšie. Veríme, že k oslavám a nielen nového roka odteraz lepšie nájdete potrebné produkty v daných sekciách.

Úpravou tiež prejde sekcia AC adaptéry, kde bude povinnosťou uviesť v názve produktu produktový kód. Príklad povinného názvu je AC adaptéry – originálne – Výrobca | Výkon | PN – Asus 90W 90XB00CN-MPW000 a AC adaptéry – neoriginálne – Výrobca neoriginál | Výkon | PN neoriginál | neoriginálne – Paton adaptér 65W FS PT2516 neoriginálne

Odporúčame teda nielen v týchto kategóriách ale aj v ostatných na Heureke venovať veľkú pozornosť uvádzaniu výrobcu a produktového čísla v názve produktu, aby vaše produkty boli včas a v poriadku zaradené.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V októbri sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Balzamy a kondicionéry na fúzy, Mydlá na fúzy, Šampóny na fúzy, Hrebene na fúzy, Oleje na fúzy, Vosky na fúzy, Stolčeky, Stoličky, Stojany na noviny, Stojany na dáždniky, In-line ložiská, Lavóry, Plotry, Príslušenstvo k objektívom , Výlevky, CO2 hnojenie.

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

One thought on “Spustené kategórie v mesiaci október”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s