Spustené kategórie v mesiaci január

Contentové zmeny:

Upravujeme sekcie s nábytkom (Podlahy, Stoličky alebo Dvere) či mobilným príslušenstvom (Držiaky na mobily, Kryty na mobily, Ochranné fólie alebo Puzdrá). Aj tu je z dôvodu vzrastajúceho počtu chýb v spárovanosti či duplicitám nutné do názvu uvádzať PN (produktové čísla), inak nie je možné zaistiť zaradenie výrobkov do katalógu.

V nasledujúcom mesiaci dôjde k rovnakej úprave napríklad v sekciách s bazénovým vybavením (Bazénové fólie či Bazénové podložky) alebo v sekcii s kočíkmi. Veľkým nedostatkom a prekážkou vo vybraní a porovnaní tej správnej verzie kočíka nás núti k sprísneniu pravidiel pre túto sekciu.

V mesiaci marec teda dôjde k hromadnej úprave sekcie Kočíky, kedy budú vyradené z porovnania všetky ponuky, ktoré nebudú mať v názve špecifikované či ide o kočík, dvojkombinácia či trojkombinácia.

Odporúčame teda túto informáciu čo najskôr do názvu doplniť, aby nedošlo k dlhodobému výpadku vašej ponuky z porovnania.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V januári sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Hokejové dresy, Hry pre Nintendo SwitchPrivátné filtre

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s