Kategórie spustené v mesiaci február

Contentové zmeny: 

V prvom rade by sme opäť veľmi radi dôrazne pripomenuli, že vo všetkých sekciách až na výnimky je povinné v názve (tag PRODUCTNAME) uvádzať výrobcu / značku produktu. V tomto i nasledujúcich mesiacoch upravujeme kategórie a historicky zaradené produkty bez výrobcu sú postupne vyraďované a blokované.

V marci si to môžete všimnúť napríklad v Pracovných kreslách, Šperkoch, v Príslušenstve pre mobilné telefóny alebo v Príslušenstve pre bazény.

Ďalším dôležitým údajom, ktorý môže znamenať vyradenie historicky zaradených ponúk je PN (produktové číslo / kód). Bez tohto údaja nie je možné správne odlíšiť varianty produktov, a tak produkty, ktoré nemajú tento údaj vo svojom názve, budú blokované.

Ako sme už minulý mesiac spomenuli, upravujeme aj sekciu Kočíky. Pre lepší výber užívateľov bol názov rozšírený o zloženie kombinácie či uvedenie slová dvojkombinácia a trojkombinácia. Ak chcete svojim užívateľom dať presnú informáciu a zlepšiť si tak konverzie, odporúčame takýto názov – ” Kočíky – Výrobca | Modelový rad | Kombinácia zloženie | Typ kolies | Ročník | Farba – Baby Design Lupo športový + hlboká korba + autosedačka 06 fialové nafukovacie kolesá 2016

V pneumatikách môžete svojim užívateľom dať vedieť, kedy bola pneumatika vyrobená štvormiestnym kódom DOT. Budete mať tak výhodu oproti konkurencii, a užívatelia sa vyhnú nepríjemnému prekvapeniu, kedy im dôjde tri a viac rokov stará pneumatika, ktorú neočakávali.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

Vo februári sme na Heureka.sk aktivovali túto sekciu:

Kettlebell – Výrobca | Řad | Materiál | Farba | Váha – Movit M32900 vinyl 8 kg

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s