Spustené kategórie v mesiaci marec

Contentové zmeny:

Vo februári sme dokončili avizovanú úpravu v sekcii Kočíky. Pokiaľ sa Vám nezobrazujú správne, odporúčame skontrolovať informácie v názvoch položiek, ktoré do tejto sekcie posielate. Pre používateľov je veľmi dôležité pri výbere vedieť, či ide o samostatný kočík, verziu so športovou nadstavbou či s autosedačkou. Určite odporúčame uviesť v názve aj ďalšie súčasti ako je nánožník, pláštenka, slnečník a ďalšie vybavenie.

Upravili sme sekciu Kancelárske kreslá a zároveň spustili sekciu Konferenčné stoličky. Pre správne zaradenie je dobré vyplniť všetky povinné parametre ako je materiál všetkých častí a farba. Či majú produkty opierky rúk a ďalšie súčasti, ktoré si môžete overiť v zozname povinných parametrov.

Po sezónnej úprave sekcií s Príslušenstvom pre bazény, Príslušenstvo pre mobilné telefóny či Šperky sa teraz zameriame na sekcie so Záhradnom nábytkom, cyklistiku a Športovú výživu. Odporúčame si teda preveriť, že posielate všetky povinné informácie ako v názve tag PRODUCTNAME tak v parametroch, tag PARAM.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

Vo februári sme na Heureka.cz aktivovali tieto sekcie:

Záťažové vestyZáťažové náramkyFingerboardy

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s