V záložke Špecifikácia produktu sú novinkou návody na použitie a ďalšie dôležité dokumenty

Dôležité dokumenty ako sú záručné listy, návody na použitie, montážne informácie a ďalšie iné nájdu zákazníci na produktovom detaile na Heureke. Návody sú k vybraným produktom nahrávané postupne od začiatku mája.

Po novom sa na detaile produktu na Heureke, v záložke Špecifikácia, zákazníkom objavia dôležité dokumenty, ktoré s produktom súvisia. Ide predovšetkým o návody na použitie, manuály, montážne informácie a ďalšie dokumenty. „Zákazníkom chceme pridať ďalšiu službu, ktorá im online nakupovanie spríjemní a uľahčí. Je príjemné mať všetky dôležité informácie na jednom mieste – návody tak nájdu zákazníci vedľa porovnania cien v záložke Špecifikácia, kde sú kľúčové parametre daných produktov,“ hovorí Martin Humpál, produktový manažér nákupného radcu Heureka.sk. Dokumenty Heureka získava priamo od samotných výrobcov produktov.

Dokumenty k jednotlivým produktom nahrávame postupne. „Za nahrávaním dokumentov je ručná práca nášho obsahového oddelenia. Začíname tými produktami, ktoré zákazníci kupujú najčastejšie –  teda najobľúbenejšími mobilnými telefónmi a ďalšou elektronikou, ďalej najpredávanejším bielym tovarom, a podobne,“ doplňuje Martin Humpál. Na stiahnutie dokumentov nemusia byť zákazníci nijako prihlásení, možnosť návody zobraziť a stiahnuť nájde v špecifikácii konkrétnych produktov každý.

Pridaj komentár