Spustené kategórie v mesiaci jún

Contentové zmeny:

V júni sme vyčlenili zo sekcie “Pre najmenších” všetky penové puzzle, ktoré sa pre malé deti používajú namiesto koberčekov a dnes ich môžete porovnávať a filtrovať v samostatnej sekcii “Penové puzzle na zem”.

Rovnako tak po zvýšenom záujme o proteínové výrobky sme sa rozhodli vyčleniť produkty do samostatnej sekcie “Proteínové tyčinky” a rozšíriť katalóg Heureky o sekciu “Proteínové palacinky”.

Zlúčime sekcie “Dekoratívne sviečky” a “Vonné sviečky” do sekcie “Sviečky” čím by sa malo zamedziť primárnym duplicitám. Z rovnakého dôvodu dôjde tiež k zlúčeniu sekcií “Kúpeľňové zrkadlá” do sekcie “Zrkadlá” a kúpeľňové budú oddelené parametrom.

Ako sme už v minulých mesiacoch avizovali, “Výrobca” je veľmi dôležitý údaj v názve produktu. V sekcii “Šperky” tak bude vykonaná opätovná kontrola, či všetky ponuky obsahujú tento údaj v tagu “PRODUCTNAME”. Ak by sa vám náhodou v nasledujúcich týždňoch produkty presunuli do zložky “ignorované” odporúčame v prvom rade preveriť to, že názov naozaj obsahuje výrobcu.

Dôležitou informáciou, ktorá sa týka nielen šperkov, je, že pri zasielaní ponuky, ako sady, je dôležité uvádzať v názve “PRODUCTNAME” to čo je súčasťou sady. To znamená vypísať pre každú položku názov, ktorý obsahuje “Výrobca – PN – či iný dôležitý parameter z povinného názvu”.

Zmena prebehne aj v sekciách s e-cigaretami. Došlo tu k drobným legislatívnym úpravám, na ktoré reagujeme tak, že budú zo sekcie “Atomizery” vyčlenené do samostatnej sekcie “Žeraviace hlavy” a sekcia “Atomizery” bude premenovaná na sekciu “Atomizery, cleomizéry a catomizéry”. Od sekcie “E-liquidy” budú oddelené “Bázy” a “Príchute do e-cigariet”.

V sekcii “Projekčné plátna” budú v júli ponechané iba produkty, ktoré majú PN teda produktové číslo, aby sme zaistili správnu spárovanosť produktov so zhodnými vlastnosťami a parametrami.

V neposlednom rade by sme chceli opäť pripomenúť, že dochádza k postupnému aktivovaniu povinných parametrov, ktoré možno filtrovať na detaile produktu. V nasledujúcich týždňoch sa tak stane u sekcií zo segmentu “Hobby, Detský tovar a Dielňa a Záhrada”. Odporúčame teda skontrolovať, či naozaj všade, kde je to povinné, zasielate povinné parametre. Ich zoznam nájdete tu.

V júni sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Poznámkové bloky, Diplomy, Penové puzzle na zem, Akváriové krmidlá, Akváriová technika, Príslušenstvo ku klietkam, Prípravky do umývaček riadu, Proteinové palacinky, Proteinové tyčinky, Paddleboardy.

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s