Spustenie kategórií v mesiaci august

Contentové zmeny:

V sekciách s elektronickými cigaretami došlo k veľkej zmene. Keďže došlo k legislatívnym zmenám, museli sme reagovať tým, že sme oddelili niektoré produkty do samostatných sekcií. Napríklad z Atomizérov boli oddelené do samostatnej sekcie „Žeraviace hlavy„. Takisto boli vytvorené sekcie „Bázy do e-cigariert“ alebo „Príchute do e-cigariet“. Celý strom si môžete prejsť  tu „Elektronické cigarety„.

 

Stále prechádzame Parfumy a pridávame do názvu určenie, ak vaša ponuka spadla medzi ignorované, odporúčame Vám skontrolovať si, či odosielate informácie o tom, či je parfum dámsky, pánsky alebo unisex.

V mesiaci september prebehne úprava sekcie Lampy pre projektory. Z dôvodu zložitosti pomenovania týchto produktov nie je možné využiť pomenovanie na základe produktových čísiel.  Budeme teda oddeľovať lampy na jednotlivé produktové karty tak, ako bývajú oddelené v špecializovaných predajniach.  Na lampy originálne, generické a kompatibilné a zároveň lampy s modulom a lampy bez modulu. Tieto informácie budú musieť byť premietnuté priamo do názvu lampy.

Úplný názov produktu musí obsahovať:

Výrobca a typ projektora (pre ktorý je lampa určená) + jedna z nasledujúcich informácií:

s modulom originálny
s modulom generický
s modulom kompatibilný
bez modulu originálny
bez modulu kompatibilný

Pre samostatné moduly a diamond moduly budú vyhovovať názvy, ktoré obsahujú:

diamond s modulom
samostatný modul originálny
samostatný modul kompatibilný

Na poradí týchto informácií v názve nezáleží. Podobne nie je potrebné meniť slovo „alternatívny“ na „kompatibilný“. PN danej lampy nie je potrebné do názvu udávať, pokiaľ ho uvediete, v názve bude ponechané pre lepšiu informovanosť. Produkty, ktoré nebudú mať  jasné označenie, nie je možné zaradiť do katalógu.

V auguste sme na Heureka.sk aktivovali nasledujúce sekcie:

Dresy na rugby, Chrániče na rugby, Megafóny, Bázy pre miešanie e-liguidov, Puzdrá na e-cigarety, Žeraviace hlavy do atomizérov, Príchute pre miešanie e-liguidov, Pečiatky, Zvýrazňovače, Vrhy a hody, Moka konvice, Mliekovky, Príslušenstvo ku kávovarům, Metly na varenie, Konferenčné stoličky.

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

Pridaj komentár