Spustené kategórie v mesiaci október

Contentové zmeny:

Pokračujeme v úprave ďalších sekcií v Dom a záhrada, ale hlavne v sekciách s náradím do dielne podľa prísnejších pravidiel, kedy je nutné uvádzať v názve produktov PN, teda produktový kód. Odporúčame skontrolovať , či tieto informácie zasielate, aby vaše ponuky neboli zo jednotlivých sekcií pre tento nedostatok vyradené. V tagu PRODUCTNAME vždy uvádzajte informácie: výrobca – produktový rad – produktový kód – farbu / veľkosť.

Ďalším dôležitým pravidlom je uvádzať v názve stavebnín za akú jednotku je uvedená cena. Týka sa to hlavne stavebnín, ktoré sa kupujú po baleniach, paletách atď., ale do porovnania posielate cenu na m či m2. Musí to byť v názve jasne uvedené, aby užívateľ nebol oklamaný.

Taktiež u ďalších produktov, kde je možné predávať jeden kus alebo viac kusov. Uvádzajte v názve (PRODUCTNAME), že v balení je 3ks kefiek, 100ks obálok, 50ks plienok atď. Názov by mal mať v sebe informáciu, z ktorej je zrejmé, že balenie napr. Box s 12kusmi, je cena zobrazená za kus. Napríklad produkt https://krmivo-hlodavci.heureka.cz/apetit-podzemnice-natural-12x150g-cena-za-1ks/.

Je potrebné venovať pozornosť tomu, aké produkty na Heureku posielate. V xml by mali byť produkty rozdelené na samostatné SHOPITEM v počte, koľko variantov daného produktu ponúkate. Produkty, ktoré nie sú konečným produktom a je nutné v objednávkovom formulári špecifikovať variant, budú z produktového katalógu vyradené tak, že nebudeme zaraďovať žiadne produkty do danej kategórie do nápravy. Odporúčame sa teda vyvarovať zasielaniu “zákazkového” tovaru.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V októbri sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Adventné kalendáre, Diáre, Kancelárské lepidlá, Koše na drevo, Lupy na čítanie, Nože, nožničky a otvárače obálok, Ochranné obušky a tonfy, Organizéry káblov, Podložky pod stoličky, Proteinové kaše, Sťahovacie pásky, Záhradné plachty, Zberatelské kartičky.

Podrobné informácie o odporúčaných názvoch nájde tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s