Spustené kategórie v mesiaci november

Contentové zmeny:

Stále sa snažíme vylepšovať spárovanosť a eliminovať chyby v porovnávaní rôznych variantov produktov, tak, že pri jednotlivých kategóriách je povinne vyžadované PN do názvu produktov (PRODUCTNAME). V minulých mesiacoch touto úpravou prechádzali hlavne sekcie v segmente Dom a záhrada. Neboli to však len ony, ale aj sekcia Grafické karty. V decembri sa predovšetkým zameriame na sekcie Zdroje, Diskové polia, PC skrine alebo Myši, Klávesnice a Súpravy klávesnica a myš.

V sekciách v segmente Šport je odteraz v Zimnom vybavení u každého športového vybavenia postupne vyžadovaný do názvu (tag PRODUCTNAME) ročník. Odporúčame teda preveriť, či u lyží posielate ročník, napr. „ELAN Amphibio 14 TI Fusion 16/17“.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V novembri sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Puklice na kolesá, Stojany na činky, Tatami, Fixy na whiteboard, Dávkovače mydla, Obaly na kufry, Strešné koše, Štartovací káble, Cigarety, Mikronáradie

Pridaj komentár