Spustené kategórie v mesiaci december

Content zmeny:

Aj v roku 2018 pokračujeme v sprísňovaní pravidiel v sekciách na Heureke. Odporúčame byť veľmi starostlivý pri zadávaní názvov (PRODUCTNAME) Vašich produktov. Aj zmena jedného písmenka v produktovom čísle, názve či označení varianty môže viesť k zavedeniu samostatnej produktovej karty a tak zamedzíte porovnávaniu Vašej niekedy aj výhodnejšej ponuky s konkurenciou.

Sekcie na ktoré sme sa zamerali v mesiaci december boli „Zdroje“, „Diskové polia“ a v januári pokračujeme so sekciami „Myši“, „Klávesnice“ a “ Súpravy klávesnica a myš“. V športových potrebách stále ladíme sekcie so zimnými športmi, ktoré majú teraz sezónu. Odporúčame viac dbať na kontrolu, toho čo nám v týchto sekciách cez XML súbor posielate, aby nedošlo k ignorovaniu Vašich ponúk.

Ďalej venujeme väčšiu starostlivosť sekciám z oblasti Auto-moto. V prípade, že zaznamenáte horšiu spárovanosť, odporúčame si prejsť náš zoznam „Odporúčaných názvov„, či posielate všetky dôležité informácie o variantoch daných produktov, pre správne zaradenie Vašej ponuky s konkurenciou.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V decembri sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Ochucovadlá – Výrobca | Druh | Gramáž – Exotic Food Sambal Oelek chilli pasta 210g
Instantné jedlá – Výrobca | Druh produktu | Príchuť (ak je) | Gramáž – Nutrend Kaša B4 Activity banán 300g
Elektro sex – Výrobca | Názov produktu – ElectraStim Double Pinwheel

 

 

 

 

Pridaj komentár