Lekcia 10: ProductADS

Heureka v sebe skrýva mnoho funkčností a systémov, ktoré na prvý pohlaď nemusia byť bežným užívateľom odhalené. Jedným z nich je systém ProductADS. O čom vlastne systém je a komu slúži, sa dozviete v tomto článku.

Kto ProductADS využíva?

Systém je určený pre výrobcov alebo výhradných distribútorov značiek, ktorí chcú  podporiť predaj svojich výrobkov na slovenskom trhu. Pokiaľ ste distribútorom značky alebo si o toto právo zažiadate u vašich značiek, môžete sa jednoducho registrovať na http://www.productads.cz a začať produktovú inzerciu využívať.

Čo je ProductADS?                   

ProductADS je reklamný systém, ktorý umožňuje značkám špeciálnou formou propagácie posúvať svoje produkty na popredné pozície vo výpise produktov. Umiestnenie na predných pozíciách pomôže so zviditeľnením, upozorni na novinky na trhu a špeciálne akcie. V inzercii nijak nefigurujú jednotlivé obchody, ide vždy o propagáciu konkrétneho produktu vo výpise produktov v kategórii alebo na stránke vyhľadávania.

Inzeráty sa zobrazujú na 2., 7. a 12. pozícii vo výpise produktov v kategórii a sú vždy označené jednou z variant – Hit, Akcia, Tip, Cenový hit alebo Novinka, všetko v oranžovom koliesku. Poradie inzerátov na pozíciách sa určuje podľa výšky investície formou aukcie.

Ďalej ProductADS nájdete na stránke vyhľadávania, kde sa inzeráty zobrazujú na 1. pozícii a v bočnom stĺpci. Samozrejmosťou je aj umiestnenie na mobilnej verzii Heureky. Tam sa inzeráty zobrazujú na 1., 4. a 7. pozícii.

V sekcii móda môžete objaviť ďalšie označenie ProductADS inzercie, kde sú štítky upravené špeciálne pre túto kategóriu. Tu je možné naviac použiť označenie Módny hit, Hit sezóny, Tip na leto, Tip na zimu a Módny tip.

ProductADS je jediný nástroj, ktorý umožňuje propagovať produkt na lepšiu pozíciu v prirodzenom výpise produktov. Toho je možné využiť aj pre produkty, ktoré ešte nezískali dostatočné hodnotenie, aby sa zaradili na predné priečky v kategórii.

Pre viac informácií si prezrite produktový list alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie obchod@heureka.cz.

Pridaj komentár