Detail obchodu na Heureke bude v novom

Našim dlhodobým cieľom je celú Heureku pripraviť na pohodlné zobrazenie na mobile. Prvou responzívnou časťou Heureky sa stal vlani užívateľský účet, ktorý uzrel svetlo sveta na jeseň roku 2017 a môžete ho vidieť na ucet.heureka.sk. Ako pokračovanie tohto trendu sme koncom marca pripravili zmenu zobrazenia detailu obchodu na Heureke. Okrem responzivity je nový detail obchodu prehľadnejší, s lepším zobrazením jednotlivých ikoniek a s väčším dôrazom na zobrazovanie recenzií. Nechýba tiež dlho očakávané sprehľadnenie radenia príspevkov v diskusii a možnosť reagovať do vlákien. Na čo všetko sa teda môžete v rámci nového detailu obchodu tešiť? Čítajte nižšie.

Väčší dôraz na zobrazovanie recenzií

Z výsledkov užívateľského prieskumu a testovania vieme, že práve recenzie a texty majú na rozhodovanie užívateľov najväčší vplyv. Preto sme v rámci celého detailu obchodu oveľa viac zviditeľnili práve recenzie. Sprehľadnili sme možnosť ich radenia tak, aby užívatelia mali po ruke čo najviac informácií pre správne rozhodnutie.

Informácie o e-shope, ktoré obsahujú mimo iného celkové hodnotenie, certifikát Overené zákazníkmi a ostatné ocenenia, sme presunuli z horného poľa do ľavého stĺpca. Niektoré z abstraktných ukazovateľov hodnotených pomocou hviezdičiek sme tiež nahradili konkrétnymi údajmi – napríklad dobu dodania pri jednotlivých recenziách.

Pod záložkou výdajné miesta sú nové informácie

Obsah záložiek Informácie a Pobočky sme po novom zlúčili do jednej záložky Výdajné miesta. Novo sme do tejto záložky pridali funkciu geolokácie, ktorá automaticky zobrazí výdajne v blízkosti konkrétneho užívateľa. Postupne sem budú pribúdať tiež informácie o cenách dopravy a podobne.

Diskusie novo radené do vlákien

Výraznou zmenou prešla tiež záložka Diskusia. Novo sa otázky a odpovede v diskusiách budú radiť do vlákien tak, ako sú na to užívatelia zvyknutí, napríklad zo sociálnych sietí.

Radenie obchodov vo výpise

Vo výpise obchodov sme užívateľom zviditeľnili možnosť prejsť priamo na recenzie obchodu. Obchody po novom radíme podľa hodnotenia.

 

Jeden komentár k “Detail obchodu na Heureke bude v novom”

Pridaj komentár