Spustené kategórie v mesiaci marec

Content zmeny:

V marci sme vyradili Autokoberce a Vane do kufra, ktoré nemajú v názve výrobcu a produktový kód. Zrevidovali sme sekcie Krmivo pre psov, Umývačky riadu, Mikrovlnné rúry, Plyšové hračky, Čierne skrinky, Autokozmetika, Elektrobicykle, Stierky na sklo a pár ďalších. Ak nemáte momentálne v týchto sekciách zaradené svoje produkty, odporúčame skontrolovať, či posielate v názve všetky povinné informácie. V apríli nás čaká veľká úprava sekcie Matrace. Bolo spustených niekoľko sekcií v segmente Sport, napr. Bowlingové gule alebo Kites.

Veľká zmena, ktorá sa realizuje už teraz v apríli, je väčšie rozdelenie v sekcii „Matrace„. Tu sa už dlhší čas stretávame s tým, že sa nové modely matracov rozlišujú nielen rozmerom ale aj výškou a použitým materiálom na samotný poťah matraca. Preto sme sa rozhodli vyhovieť užívateľom aj Vám obchodom a tieto informácie zaniesť ako povinné údaje do názvu produktu.

Nový názov teda je: Matrace – Výrobca | Rad | Rozmer | Poťah – Dřevočal Lima 195 x 80 x 22 cm poťah Lyocell.

S touto zmenou tiež súvisí doplnenie povinných parametrov v tejto sekcii. Od apríla bude povinné uvádzať u matracov v tagu PARAM – nielen Rozmer, ale aj Výšku a Typ poťahov.<PARAM>

<PARAM_NAME>Výška<PARAM_NAME/>
<VAL>25 cm<VAL/>
<PARAM/>
<PARAM>
<PARAM_NAME>Typ poťahu<PARAM_NAME/><VAL>Medicott<VAL/>
<PARAM/>

Došlo k sprísneniu pravidiel pre názvy (PRODUCTNAME) u sekcií Autokoberce a Vane do kufra. Je nutné uviesť výrobcu do názvu a presnejší model auta, do ktorého je Autokoberec či vaňa určená. Povinné názvy od marca teda sú:

Autokoberce – Materiál | Výrobca | Značka auta | Model auta | roky produkcie – Koberce gumenné FroGum Škoda Octavia I 1997-2010
Vane do kufra – Materiál | Výrobca | Značka auta | Model auta | roky produkcie – Gumová vaňa do kufra Rigu Škoda Fabia Combi II 2007-2014

V apríli sa zameriame nielen na jarné sekcie, ako sú sekcie zo segmentu Cyklistika, Loptové športy ale aj Krmivo pre mačky, Kartové hry, Stylingové prípravky, Dezodoranty, Odrážadlá či Autorádiá.

Odporúčame teda u všetkých produktoch skontrolovať, či posielate všetky povinné informácie do názvu (PRODUCTNAME), výrobca, produktový kód a informácie o variante, ako farba, veľkosť, objem alebo rozmer. Pomocníka k tomu máte tu. Ďalej je veľmi dobré dbať na vyplnenie všetkých parametrov, podľa ktorých užívatelia filtrujú a nezabudnúť na povinné parametre. Zoznam povinných parametrov nájdete tu.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V marci sa na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Bowlingové gule, Bowlingové tašky, Terče pre luky, Kites, Kiteboard, Kancelárske skrine, Spony, špendlíky a pripináčiky

Pridaj komentár