Kategórie spustené v mesiaci apríl

Content zmeny:

V mesiaci apríl sme upravili sekciu Matrace, od teraz by si používatelia mali pohodlne vybrať výšku matraca a poťah, ktorý bude vyhovovať ich potrebám. Zrevidovali sme sekciu Krmivo pre mačky, Kulmy a sušiče vlasov, Stylingové prípravky, Dezodoranty a antiperspiranty, Odrážadlá, Kartové hry, Cyklistické prilby, Autorádiá alebo Myši. Spustili sme Nafukovacie lehátka alebo Príslušenstvo k mikronáradiu a Filtračné kanvice sa tiež dočkali samostatnej sekcie, kde sa bude podľa parametrov lepšie filtrovať.

Aj tento mesiac prechádzame ďalšie sekcie zo segmentu Auto-moto, pre máj sa nám do hľadáčika dostali Plechové disky, kde bude sprísnený názov, na základe ktorého sú produkty zaradené do kategórie. Odporúčame teda skontrolovať, či posielate názov v tvare: Výrobca | Rad | Šírka x priemer | Počet šráub x rozostúp | Alcar Hybrid 6,5Jx16 5×100 ET48.

Aj v tomto mesiaci neustále odporúčame preveriť, či do sekcie Matrace posielate všetky požadované údaje, ako už v názve (tag PRODUCTNAME) alebo v parametroch (tag PARAM). Aby bolo možné vaše ponuky správne zaradiť a používatelia ich dobre našli aj po vyfiltrovaní.

Z dôvodu rozšírenia ponuky a nemožnosti správne filtrovať filtračné kanvice v sekcii Vodné filtre, sme sa rozhodli tieto produkty oddeliť do samostatnej sekcie. Už teraz teda môžete vyberať Filtračné kanvice a fľaše v samostatnej sekcii. Odporúčame nastaviť týmto produktom novú cestu do kategórie (CATEGORYTEXT).

Úprava prebehne aj v sekcii Olovené batérie, kde bude v názve povinne vyžadované PN. Zároveň sa do sekcie presunú všetky trakčné batérie pre lode, karavany atď., ktoré sa dnes objavujú v sekciách ako sú Autobatérie alebo Batérie pre motocykle a vytvárajú tak nechcené duplicitné produktové karty.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V apríli sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Filtračné kanvice, Žinenky, Nafukovacie lehátka, Kŕmidlá a budky pre vtáky, Rázové uťahováky.

Pridaj komentár