Spustené kategórie v mesiaci jún

Content zmeny:

V máji a v júni dochádzalo k úprave sekcie Plechové disky, kde je od teraz vyžadovaný rozšírenejší názov, aby užívateľ našiel správny variant pre svoje auto. Zrevidovali sme sekcie Autopoťahy, Vitamíny a minerály, Prípravky na opaľovanie, Prípravky na depiláciu, Proteíny, Stany, Kolobežky či Interaktívne hračky, Navijaky, Detské obliečky a ďalšie. Rozšírili sme sekciu Proteínové doplnky o sekciu Proteínové diéty, kam sú zaradené všetky balíčky ako KetoDiet atď.

Aj naďalej sa venujeme sekciám zo segmentu Auto-moto, v júli a auguste sa zameriame na sekcie Autosedačky, Čierne skrinky, Strešné boxy či Prilby na motocykle. Odporúčame teda skontrolovať, či Vaše produkty zodpovedajú povinnému názvu.

Do väčších úprav sa v letných mesiacoch púšťame tiež v sekciách Vysokotlakové čističe, Tlačiarne štítkov a Pokladničné tlačiarne. V sekciách Tlačiarne štítkov a Pokladničných tlačiarňach dôjde ku kontrole spárovanosti a aktualizovanie potrebných filtrov pre lepší užívateľský výber. Správne spárovanie variantov vyžaduje sprísnenie pravidiel pre názov a tak budú v katalógu ponechané len tie produkty, ktoré budú v názvoch jasne označené PN – produktovým číslom. Odporúčame teda skontrolovať, či Váš názov odpovedá na stránke https://sluzby.heureka.cz/napoveda/povinne-nazvy/.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V júni sme na Heureka.cz aktivovali tieto sekcie:

Záznamové zariadeniaElektrické skateboardy

Pridaj komentár