Kategórie spustené v mesiaci august

Content zmeny:

V júli a auguste dochádzalo k úprave sekcie Vysokotlakové čističe, z ktorej boli oddelené do samostatnej sekcie „Podlahové umývacie stroje„. Zrevidovali sme sekcie so školskými pomôckami, sekcia Krbové kachle, Spacáky, Bicykle, Repelenty, Detská kozmetika, Prípravky na celulitídu a strie, Bežecké pásy, Autosedačky, Čierne skrinky, Strešné boxy, Elektrobicykle, Kalkulačky a ďalšie. V nasledujúcom období pripravujeme na spustenie napríklad sekcie Motorky alebo Žehličky na vosky.

Pokračujeme v úprave sekcií z nich môžeme menovať Prilby na motocykle, Pneumatiky, Procesory, Základné dosky, Drony, Kozmetické sady, Píly alebo zimné športové vybavenie. V sekciách bude dochádzať ku kontrole dodržiavania povinných názvov, kedy technické sekcie vyžadujú použitie PN – produktového čísla v názve. Odporúčame teda skontrolovať, či Váš názov odpovedá na stránke https://sluzby.heureka.sk/napoveda/povinne-nazvy/.

Najväčšou úpravou bude zlúčenie sekcií Búracie, Vŕtacie a Sekacie kladivá, kde sa dnes už veľké rozdiely nenachádzajú a kladivá sú multifunkčné. Dochádza tak k duplicitám medzi sekciami, ktoré touto úpravou eliminujeme. Nová sekcia „Elektrická kladivá“ bude mať povinný názov – Výrobca | Typ | PN – Bosch PBH 2100 RE 0.603.3A9.320.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V auguste sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Podlahové umývacie stroje – Výrobca | Typ, prípadne PN – Kärcher FC 5 Premium 1.055-530.0

 

Pridaj komentár