Miernime pravidlá pre získavanie certifikátov Overené zákazníkmi

Májové zavedenie európskeho nariadenia GDPR sťažilo v rámci našej služby Overené zákazníkmi získavanie jednotlivých certifikátov OZ. Na základe dlhodobej analýzy a spätnej väzby od e-shopov sme sa rozhodli pristúpiť k úprave podmienok pre získavanie týchto certifikátov. Zaujíma vás ako? Čítajte nižšie.

V priebehu októbra sme sa, po dôkladnej analýze a diskusii s našimi partnermi a e-shopmi, rozhodli upraviť pravidlá pre získavanie a stratu certifikátu Overené zákazníkmi. Po novom sme preto znížili počet recenzií potrebných na ich dosiahnutie. Ďalšie podmienky sa však nemenia. Pre získanie modrého certifikátu Overené zákazníkmi je stále potrebné mať hodnotenie aspoň 90%, pre získanie zlatého certifikátu je potrebné dosiahnuť hodnotenie 97%. Zachované zostali tiež hranice pre stratu jednotlivých certifikátov.

„V dôsledku zavedenia európskeho nariadenia GDPR sa e-shopom sťažili možnosti získavania certifikátov Overené zákazníkmi. Veľa e-shopov dosahuje vysokého hodnotenia, ale vzhľadom k nižšiemu počtu recenzií od zákazníkov nemajú možnosť na certifikát dosiahnuť. Rozhodli sme sa preto po dôkladnej analýze znížiť počet recenzií potrebných pre ich získanie tak, aby aj naďalej mohli zlatý resp. modrý certifikát Overené zákazníkmi získavať kvalitné e-shopy na základe najlepšieho hodnotenia zákazníkov, „vysvetľuje úpravy v programe Overené zákazníkmi Leoš Nosek a pokračuje:“ E-shopom, ktoré sú kvalitné a certifikát si zaslúžia, chceme umožniť ho získať. Vďaka vysokým počtom recenzií bolo napríklad pre sezónne e-shopy ťažké na certifikát dosiahnuť. „

Jeden komentár k “Miernime pravidlá pre získavanie certifikátov Overené zákazníkmi”

  1. Spätné upozornenie: Heureka Blog

Pridaj komentár