Spustené kategórie v októbri

Content zmeny:

V mesiaci október pokračujeme v kontrole Hračiek, Bieleho tovaru a ďalších sekcií, ktoré sú častým miestom pre hľadanie vianočných darčekov. Venovali sme sa úprave sekcií Snehové reťaze, Autobatérie, Tašky na moto, Holiace strojčeky, Epilátory a depilátory, Procesory, Základné dosky, Zjazdové lyže, Snowboardy alebo Hygienické vložky. Došlo tiež k aktivácii nových sekcií, napríklad: Termofory, Popruhy na jogu, Kocky na jogu alebo Tlačiarne plastových kariet.
Nasledujúci mesiac sa zameriame na prípravu zlúčenia sekcií Kuchynské a Kúpeľňové batérie, kde v poslednom období dochádza k mnohým duplicitám. A budú skontrolované sekcie s vianočným tovarom, ako Vianočné dekorácie, Adventné kalendáre, Pyrotechnika alebo Krmivo pre mačky a ďalšie.

Aj naďalej pokračujeme v dôkladnej kontrole sekcií zo segmentu Auto-moto. V novembri sa teda upravia pravidlá u sekcie Plechová disky, kde u výrobcu KFZ je nutné uviesť v názve aj rad. Povinný názov pre tieto plechové disky teda je napr. „KFZ 9680 6,5Jx16 5×100 ET42„.

V moto sekciách pre lepšie rozlíšenie a obmedzenie zle zlúčených produktov je povinné uvádzať v názve produktu i druh oblečenia. Napríklad „Fox racing 180 Cota čierna bunda na motocykel“ alebo Fox racing 180 Cota čierne nohavice na motocykel„.

Po vytvorení samostatného oddielu sekcií na jogu, sme aktivovali ďalšie sekcie s príslušenstvom. A to Kocky na jogu a Popruhy na jogu. Nájsť ich môžete v nadsekcii Joga a príslušenstvo (https://joga-a-prislusenstvo.heureka.sk/). Ak predávate aj oblečenie vhodné na jogu a nezobrazuje sa v našich sekciách, odporúčame viac svoju pozornosť zamerať na vyplnenie tagu PARAM u daného produktu, kedy je potrebné vyplniť <PARAM_NAME> Druh športu </ PARAM_NAME> <VAL> joga </ VAL>.

Pripravujeme sa tiež na zlúčenie dvoch väčších kategórií. A to Kuchynské a Kúpeľňové batérie, kde v súčasnosti začína splývať rozdiel medzi použitím uvedených vodovodných batérií a vzniká tak viac a viac duplicít. Obmedzením tohto problému by malo byť dané sekcie zlúčiť do jednej Vodovodné batérie. Kde povinný názov zostane „Výrobca | Produktový rad | PN – Hansgrohe Focus 31940000„. S touto úpravou počítame na obdobie – január 2019.

Pokračujeme v úprave sekcií z nich môžeme menovať Drony, Herné konzoly, Mazivá, Krbové kachle, alebo zimné športové vybavenie a zimné oblečenie. V sekciách bude dochádzať ku kontrole dodržiavania povinných názvov, kedy technické sekcie vyžadujú použitie PN – produktového čísla v názve. Odporúčame teda skontrolovať, či Váš názov odpovedá na stránke https://sluzby.heureka.sk/napoveda/povinne-nazvy/.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi, budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V októbri sme na Heureka.sk aktivovali tieto sekcie:

Kocky na jogu – Výrobca | Rad | Farba | Rozmer – Merco penová kocka Yoga ružová farba dĺžka 10,5 cm
Popruhy na jogu – Výrobca | Rad | Farba | Dĺžka – Sedco yoga strap modrá 192 cm
Termofory – Výrobca | Produktové číslo/názov | Typ – Hugo Frosch Eco Classic termofor s plsteným obalom merino štvorlístok
Tlačiarne plastových kariet – Výrobca | Rad | PN – Zebra ZXP Series 3 Z31-00000200EM00

 

 

Pridaj komentár