Heureka na Reshoper 2019 – čo nás čaká?

„Pomáhame e-shopom rásť“. Taký je podtitul tohtoročnej konferencie Reshoper 2019, ktorej sme už druhýkrát hrdým partnerom. Pomáhať vám rásť, zlepšovať biznis a využívať Heureku na maximum, to je aj náš cieľ. Mrknite sa, čo sme pre vás na konferencii, ktorá sa koná 29. januára v Prahe v Letňanoch, pripravili. Tešiť sa môžete na exkluzívne workshopy o dátach, ktoré znamenajú byť jednotkou medzi e-shopmi, alebo o novinkách v našich upravených reportoch!

Stánok Heureky

V poslednej dobe sme sa intenzívne zamerali na úpravu a vylepšenie dátových prehľadov, ktoré pomôžu e-shopom so zefektívnením inzercie, s lepším zaradením produktov alebo vylepšením sortimentu. Pripravili sme si pre vás na našom stánku niekoľko workshopov s ukážkami reportov a ich praktickým využitím. Na workshopy sa nemusíte hlásiť, vami vybrané si stačí jednoducho pridať do kalendára. Pozrite, čoho sa budú tri plánované workshopy týkať a kedy budú prebiehať.

Workshopy

Workshop report Spárovanosť produktov:

Report Spárovanosť produktov obsahuje návrhy na zmenu názvov produktov, či kategórií u nespárovaných produktov do katalógu, ktoré e-shop na Heureke má. Workshop je zameraný na to, ako vlastne párovanie produktov do katalógu Heureky funguje, na čo sa zamerať a hlavne konkrétne príklady toho ako tento report využiť. Je určený predovšetkým pre e-shopy, ktoré sú v PPC režime a majú nespárované produkty, ale aj pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o procese zaraďovania Heureky. Ukážka reportu: https://sluzby.heureka.sk/napoveda/prehlad-o-vykone-a-nakladoch/.

Workshop o nezaradených produktoch začne o 9:30 hod Pridať do kalendára a o 13:30 hod Pridať do kalendára.

Workshop report Predaja produktov v e-commerce:

Report Predaja produktov v e-commerce obsahuje odhady počtu predaných kusov konkrétneho produktu v kategóriách, ktoré si e-shop zvolí, za obdobie, ktoré ho zaujíma. Jedná sa o jediný platený report, ktorý dávame k dispozícii, cena je závislá na počte kategórií, aktualizácii dát a počtu mesiacov. Na workshope si ukážeme ako report vyzerá a hlavne ako prakticky využiť údaje, ktoré v ňom e-shop nájde. Workshop je určený pre e-shopy, ktoré hľadajú nové predajné príležitosti, ale aj pre tie, ktoré si chcú overiť, že majú v sortimente všetky najžiadanejšie produkty z ich sortimentu. Ukážka reportu: https://sluzby.heureka.sk/napoveda/prehlad-predajov-v-e-commerce/.

Workshop o reporte predaja produktov v e-commerce prebehne o 10:30 hod Pridať do kalendára a o 14:30 hod Pridať do kalendára.

Workshop report Prehľad o výkone o nákladoch:

Report Prehľad o výkone o nákladoch obsahuje rozšírené štatistiky preklikov do e-shopu, ktoré má k dispozícii v administrácii obchodu na Heureke. Report obsahuje dáta za posledných 90 dní a tiež v ňom napríklad obchody nájdu rozdelené kliknutia na biddované a nebiddované. Na workshope si ukážeme, ako tento report vyzerá, a ako z neho dáta o kliknutiach efektívne využiť. Workshop je určený pre e-shopy, ktoré chcú zlepšiť svoju inzerciu na Heureke pomocou zadarmo dostupných informácií. Ukážka reportu: https://sluzby.heureka.sk/napoveda/prehlad-o-vykone-a-nakladoch/.

Workshop o reporte Prehľad o výkone o nákladoch prebehne o 11:30 hod Pridať do kalendára a o 15:30 hod Pridať do kalendára.

Program workshopov

9:30 – 10:00 – Workshop report Zaradených produktov

Pridať do kalendára

10:30 – 11:00 – Workshop report Predaje produktov v e-commerce

Pridať do kalendára

11:30 – 12:00 – Workshop report Prehľad o výkone o nákladoch

Pridať do kalendára

13:30 – 14:00 – Workshop report Zaradených produktov

Pridať do kalendára

14:30 – 15:00 – Workshop report Predaje produktov v e-commerce

Pridať do kalendára

15:30 – 16:00 – Workshop report Prehľad o výkone o nákladoch

Pridať do kalendára

Zastavte sa za nami

Máte otázku k Overené zákazníkmi, PPC režimu, alebo k čomukoľvek ďalšiemu? Chcete nám povedať ako vylepšiť služby pre e-shopy? Zastavte sa v našom stánku, kde sa budú pohybovať kolegovia z rôznych oblastí Heureky, ktorých sa môžete pýtať na všetko, čo vás o Heureke zaujíma alebo čo by ste v novom roku na Heureke uvítali. Vstupenky na veľtrh sú zadarmo, ale nezabudnite si ich zaobstarať, aby ste sa k nám dostali. Získať vstupenku!

Pridaj komentár