Nové zobrazenie kategórie spustené na mobilnej Heureke

Po úspešnom testovaní sme v priebehu apríla spustili na mobilnej Heureke úplne nové zobrazenie kategórie a testujeme taktiež aj nové vyhľadávanie. V kategóriách sú lepšie spracované filtre, vyhľadávanie je prehľadnejšie a samozrejme – všetko už je responzívne. Mrknite sa do článku nižšie, ako zmena vyzerá.

V novej kategórii sú lepšie spracované filtre. Po novom sú tam zaradené aj parametrické sekcie čo znamená, že kategórie sú vďaka tomu omnoho detailnejšie, podrobnejšie a presnejšie. Responzivita je samozrejmosťou.

Staré a nové zobrazenie kategórie na mobilnej Heureke

Na časti mobilných užívateľov taktiež aktuálne testujeme nové vyhľadávanie. To je omnoho prehľadnejšie a zároveň sa dá podľa zadaných kritérií (cena, obľúbenosť atď.) vyhľadávanie ihneď zoradiť.

Staré a nové zobrazenie vyhľadávania na mobilnej Heureke

Kategóriu aktuálne stretnete na celej mobilnej Heureke, kde teraz budeme odlaďovať prípadné chybky a zbierať spätnú väzbu. Vyhľadávanie na mobile ešte testujeme a tak sa s ním stretne iba pár štastlivcov. Už čoskoro sa ho chystáme taktiež vypustiť na celú mobilnú Heureku. V budúcnosti potom bude táto kategória aj vyhľadávanie súčasťou celej Heureky. Dajte nám vedieť, ako sa vám páči.

Pridaj komentár