Mobilná Heureka má novú homepage

V rámci zresponzívňovania chystáme úplne novú Heureku, všetko má ale svoj čas. Preto sme nedávno na mobilnej Heureke spustili AB test našej novej homepage. Po teste prišlo na rad vyhodnotenie čísiel, a pretože všetko dobre dopadlo, môžeme sa pochváliť ďalším krokom – novou responzívnou homepage, ktorá je odteraz dostupná na celej mobilnej Heureke. Novú homepage tak uvidíte práve teraz vo vašich mobiloch na m.heureka.sk alebo nižšie v článku.Nasadiť na akúkoľvek stránku novú homepage nie je vôbec jednoduché. Ide o vizitku každého webu, a aj u nás patrí k najnavštevovanejším stránkam. V Heureke novinky vždy testujeme a nasadzujeme najprv na mobilnej verzii. Našim cieľom je celá responzívna Heureka, a navyše na mobile lepšie odhalíme prípadné chyby a nedostatky.

Návrhu a vývoju celej stránky predchádzal dlhý proces testovania, skúmania dát a analyzovania. Reportáž o tom, ako všetko prebiehalo a čo všetko za tým stojí, už chystáme, takže sa môžete čoskoro tešiť na viac podrobností.

V rámci novej homepage sme sa rozhodli venovať omnoho viac priestoru vyhľadávaniu, ktoré je pre zákazníkov Heureky veľmi dôležité. A ako nová HP na mobile vyzerá, vidíte na obrázku vpravo.

Ako sa vám naša nová domovská stránka na mobile páči? Vyskúšajte i na vašich mobiloch a dajte nám vedieť, čo si o nej myslíte, napríklad na produkt@heureka.cz.

Pridaj komentár