Spustené kategórie a plánované content zmeny v mesiaci júl

Content zmeny:

Júnové úpravy prebehli v sekciách Liehoviny, Vysávače, Nosiče lyží, Paddleboardy, Elektrokolobežky, Spaľovače tukov, Anabolizéry a NO doplnky, Sacharidy a gainery, Aminokyseliny, Rotopédy, Eliptické trenažéry, Stany, Zdravotné bandáže a Ortézy, Pleťové kúry a koncentráty, Inhalátory, Dojčenské lehátka, Autá, lietadlá a lode, Elektrické vozidlá, Infrasauny alebo Jedálenské stoličky. Zároveň sme začali parametricky oddeľovať „Bazény pre psov“ odporúčame posielať u produktov tag PARAM, nazvaný „Bazény“ s hodnotou „áno“.
Aktivovali sme sekciu Špeciálna starostlivosť o pokožku alebo Kempingové sprchy.
V júli prejdú úpravou sekcie Záhradné drviče, Kompostéry, Vysávače lístia, Chrániče na motocykel, Autokoberce na mieru, Vane do kufra, Kávovary, Sušičky, Postieľky, Elektronické opatrovateľky, Kartové hry, Plyšové hračky, Primárne batérie, Nabíjacie batérie, USB káble či Dáta príslušenstvo, Stierky na sklo, Diagnostické testy, Invalidné vozíky, Čistiace prostriedky na koberce a čalúnenie, Karimatky, Spacáky, Trekingové palice a Čelovky.
V júli sa zameriame na sekcie Batérie primárne a Batérie nabíjacie, kde je už teraz dobré uvádzať produktové číslo PN a tak zamedziť zlučovaniu rôznych typov a verzií. Od júla však bude produktové číslo PN v názve povinné a bez jeho uvedenia nebudú produkty v danej sekcii zobrazené.

Duplicity a zlé zlučovanie bude skontrolované v sekcii USB káble a Dáta príslušenstvo, kde už táto povinnosť je taktiež. Odporúčame si teda preveriť, že v daných sekciách už povinný názov posielate a nebudú vaše produkty následne blokované. Presné znenie názvov nájdete tu.

Ďalšou veľkou úpravou prejde sekcia Rybárske prúty. Tu budú produkty, ktoré nemajú uvedené v názve už dlho požadovaný „počet dielov“, zablokované. Cieľom je užívateľom sprehľadniť a spresniť výber prútov a usporiadať túto sekciu. Odporúčame skontrolovať, či to už v názve posielate a ak nie, čo najrýchlejšie doplniť.

V ďalších mesiacoch prejde úpravou aj sekcia Modely, kde bude dôsledne vyžadovaný výrobca v názve produktu, odporúčame už teraz vo svojom xml súbore skontrolovať, že potrebnú informáciu v názve produktu (PRODUCTNAME) uvádzate.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi. Budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V júni sme aktivovali tieto sekcie:

Kempingové sprchy – Výrobca | Rad | Objem – Bestway 58224 solárna sprcha 20 l
Špeciálna starostlivosť o pokožku – Značka | Rad | Typ produktu | Objem – Scar Heal Esthetique krém na jazvy 60 ml

Pridaj komentár