Plusy a mínusy z hodnotení produktov po novom na detaile produktu

Prehľadné zobrazenie najčastejších výhod a nevýhod z recenzií – obľúbenú funkciu na detaile obchodu sme vylepšili, a po novom sme ju prichystali aj na detail produktu. Opäť nám s tým pomáha Geneea analytics, a zatiaľ sme to rozbehli v sekcií „mobilné telefóny“. Ako to všetko vyzerá? Čítajte ďalej.

Pozitíva a negatíva na detaile produktu

Pre jednoduchšiu orientáciu zákazníkov na detaile produktu sme po novom pridali výpis najčastejších plusov a mínusov. Podmienky zobrazenia sú obdobné ako u zobrazovania kladov a záporov z recenzií obchodov. Pre analýzu sú použité všetky produktové recenzie, ktoré boli vytvorené skrz dotazník spokojnosti (recenzie od reálnych zákazníkov). Kľúčové plusy a mínusy analyzujeme z pozitív a negatív recenzií. Zároveň sa kľúčové slová zobrazia vo chvíli, pokiaľ sú produktu vypočítané z recenzií minimálne 2 klady alebo 2 zápory. Naším cieľom je sprehľadnenie informácií o produkte, a tým aj zjednodušenie a urýchlenie rozhodovania pri výbere alebo kúpe produktu.

Budeme zároveň pracovať na rozšírení tejto funkcie na ďalšie vybrané sekcie.

Pridávame filter recenzií podľa kľúčového slova na detail obchodu

V neposlednom rade prichádzame s novinkou, vďaka ktorej môžete na detaile obchodu filtrovať recenzie, podľa najčastejšie zmieňovaných plusov a mínusov, ktoré e-shop obdržal. V tomto filtri sa vám zobrazí maximálne 200 najnovších príspevkov, obsahujúcich vyfiltrované kľúčové slovo. Užívatelia si tak môžu napríklad zobraziť len recenzie, kde nie sú nakupujúci spokojní s komunikáciou a pozrieť sa na problém detailnejšie, prípadne ako obchod v tejto situácií reagoval.

Túto funkciu by sme v budúcnosti radi ponúkli aj u recenzií produktov.

Dajte nám vedieť na podpora@heureka.sk, ako sa vám nová funkcia pozdáva alebo pokiaľ máte akékoľvek otázky.

Pridaj komentár