Dni dopravy zdarma tento rok nebudú

Šest ročníkov a obrat takmer štrnásť miliónov EUR (13,8 mio EUR) – to sú Dni dopravy zdarma, ktoré sme pre vás posledných 5 rokov, a vlani dokonca dvakrát, pripravovali. Tento rok sme sa však rozhodli od tohto konceptu upustiť a akciu tento rok neorganizujeme. Čítajte krátke vysvetlenie, prečo sme sa k tomuto kroku rozhodli.

Pre zákazníkov už doprava zadarmo nie je zďaleka tak dôležitým benefitom ako predtým. Služby e-shopov sa neustále zlepšujú a posúvajú, a doprava zdarma sa stáva bežnou doplnkovou službou. Nulové náklady na dopravu často bývajú samozrejmosťou pri objednávkach vo vyššej hodnote, niektoré e-shopy dokonca ponúkajú dopravu zadarmo celoročne, a tak ani z ich strany záujem o účasť na podujatí nerástol.

Rozhodli sme sa preto tento rok akciu neorganizovať. Namiesto toho sa budeme sústrediť na hlavnú sezónu a Black Friday. S tým súvisí oveľa lepšia a intenzívnejšia edukácia zákazníkov v tomto smere a podpora chytrého nakupovania online.

Samozrejmosťou je to, že sa budeme aj naďalej venovať vylepšovaniu našich služieb – plánujeme úpravy a zjednodušenie administrácie, ale aj kroky pre lepšiu edukáciu e-shopov tak, aby ste z Heureky mohli vyťažiť naozaj maximum.

Zaujíma vás ku Dňom Dopravy zdarma ešte niečo? Neváhajte nám napísať na podpora@heureka.cz, radi odpovieme.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s