Dni dopravy zdarma tento rok nebudú

Šest ročníkov a obrat takmer štrnásť miliónov EUR (13,8 mio EUR) – to sú Dni dopravy zdarma, ktoré sme pre vás posledných 5 rokov, a vlani dokonca dvakrát, pripravovali. Tento rok sme sa však rozhodli od tohto konceptu upustiť a akciu tento rok neorganizujeme. Čítajte krátke vysvetlenie, prečo sme sa k tomuto kroku rozhodli.

Pre zákazníkov už doprava zadarmo nie je zďaleka tak dôležitým benefitom ako predtým. Služby e-shopov sa neustále zlepšujú a posúvajú, a doprava zdarma sa stáva bežnou doplnkovou službou. Nulové náklady na dopravu často bývajú samozrejmosťou pri objednávkach vo vyššej hodnote, niektoré e-shopy dokonca ponúkajú dopravu zadarmo celoročne, a tak ani z ich strany záujem o účasť na podujatí nerástol.

Rozhodli sme sa preto tento rok akciu neorganizovať. Namiesto toho sa budeme sústrediť na hlavnú sezónu a Black Friday. S tým súvisí oveľa lepšia a intenzívnejšia edukácia zákazníkov v tomto smere a podpora chytrého nakupovania online.

Samozrejmosťou je to, že sa budeme aj naďalej venovať vylepšovaniu našich služieb – plánujeme úpravy a zjednodušenie administrácie, ale aj kroky pre lepšiu edukáciu e-shopov tak, aby ste z Heureky mohli vyťažiť naozaj maximum.

Zaujíma vás ku Dňom Dopravy zdarma ešte niečo? Neváhajte nám napísať na podpora@heureka.cz, radi odpovieme.

5 komentárov k “Dni dopravy zdarma tento rok nebudú”

  1. Ze nebudú dní dopravy zdarma-teda pre mňa maximálne sklamanie…. Každý rok som na ne čakala, vždy zhruba polka novembra a nakúpila som už pomaly aj vianočné darčeky vďaka tejto akcii… Lebo povedať ze doprava zdarma je už dnes bezna služba, to ste teda na veľkom omyle… Lebo najmenšia suma pre takúto dopravu je od 40 do 60 eur… A je rozdiel, keď môžem nakúpiť u 7 obchodov napr.
    20 eur lebo splním dopravu zdarma (ako po minulé roky), čo u 7 obchodoch po min. 40 EUR nemám šancu… Trosku rozdiel… Neviem co je teda skutočnou pohnutkou tohto rozhodnutia, prospech zákazníka to však určite nebude. A to je pre mňa teda nepríjemné zistenie a prekvapenie….

  2. co za blbost tu pisu ,len zopar obchodov ponuka dopravu zdarma aj to minimalne nad 10 eur ..asi len Drmax ..inak vsetko vynimocne 30 eur a inak 50 eur a vyssie ! doprava zdarma ..

Pridaj komentár