Spustené kategórie a plánované content zmeny v mesiaci august

Content zmeny:

V júli sme sa zamerali na sekcie Záhradné drviče, Kompostéry, Vysávače lístia, Chrániče na motocykel, Kávovary, Sušičky, Chladnička, Postieľky, Detské elektronické pestúnky, Plyšové hračky, Stierky na sklo, Diagnostické testy, Invalidné vozíky, Čistiace prostriedky na koberce a čalúnenie, Karimatky, Spacáky, Trekingové palice alebo Čelovky.
Spustili sme novú sekciu Záhradné krby.
V auguste budeme prechádzať všetky sekcie so školským pomôckami, Rybárske prúty, Predlžovacie káble, Hodiny, Budíky, Fusaky, USB káble, Dáta príslušenstvo, Bicykle, Elektrobicykle, Cyklistické prilby, Kolobežky, Pracie prášky, Mopy a upratovacie súpravy, Upratovacie vedrá, Čističe okien a skiel, Kartové hry, Rúry na pečenie, Varné dosky a Mixéry a šľahače.
V pláne tiež máme oddeliť do samostatnej sekcie Robotické vysávače z Vysávačov a Čajníky zo sekcie Kávovary, espressa a čajníky.

V auguste ako každý rok, sa zameriame na kontrolu sekcií so školským pomôckami. Dôjde k kontrole zaradenia a duplicít v sekciách sa Školskými aktovkami, Peračníkmi, Boxmi na zošity atď. Ak chcete mať produkty správne zaradené, odporúčame si preveriť zasielanie správnej kategórie a povinného názvu.

Veľkou augustovou úpravou prejde tiež sekcia Rybárske prúty. Tu budú produkty, ktoré nemajú uvedené v názve už dlho požadovaný „počet dielov“, zablokované. Cieľom je užívateľom sprehľadniť a spresniť výber prútov a celkovo usporiadať túto sekciu. Odporúčame teda preveriť, či to už v názve posielate a ak nie, čo najrýchlejšie doplniť.

Duplicity a zlé zlučovanie bude preverené tiež v sekcii USB káble a Dáta príslušenstvo, kde sa táto povinnosť už tiež nachádza. Odporúčame si teda preveriť, že v týchto sekciách už povinný názov posielate a tým pádom nebudú vaše produkty následne blokované. Presné znenie názvov nájdete tu.

Uvedenie produktového čísla (PN) bude vyžadované aj v sekcii Predlžovacie káble. Zlúčenie produktov tak bude presnejšie a užívateľom budeme v porovnaní ukazovať tie isté ponuky so správnym obrázkom a popisom. Povinný názov pre túto sekciu znie: Predlžovacie káble – Výrobca | PN – Emos PM1005

Na prelome augusta a septembra sme sa rozhodli oddeliť robotické vysávače zo sekcie Vysávače. Dôvodom je väčšia odlišnosť produktov a dôraz na iné parametre. Radi by sme užívateľom ponúkli lepší a rýchlejší výber toho správneho produktu. Od teraz teda zasielajte cestu k robotickým vysávačom v tvare: „Heureka.cz | Biela technika | Malé spotrebiče | Robotické vysávače

V mesiaci september dôjde k aktivácii sekcie Batérie do aku náradia – neoriginálne. Je potrebné si preto skontrolovať, či nezasielate do sekcie Batérie do aku náradia – originálne produkty, ktorým je potrebné zmeniť kategorizačnú cestu, lebo inak budú pri kontrole sekcie blokované.

Batérie do aku náradia – neoriginálne – Výrobca | Výrobca originálu | Produktový rad (PN) | Veľkosť | Typ – Green Cell Makita 193981-6 1500mAh – neoriginálne
Batérie do aku náradia – originálne – Výrobca | Produktový rad (PN) | Veľkosť | Typ – Makita BL1830 18V 3,0Ah Li-ion

 V ďalších mesiacoch prejde úpravou aj sekcia Modely, kde bude dôsledne vyžadovaný výrobca v názve produktu, odporúčame už teraz vo svojom xml súbore skontrolovať, že potrebnú informáciu v názve produktu (PRODUCTNAME) uvádzate.

V súvislosti so všetkými avizovanými úpravami môže dôjsť ku krátkodobému pohybu medzi zaradenými a čakajúcimi produktmi. Budeme sa však snažiť, aby zmeny prebehli v čo najkratšom čase.

V auguste sme aktivovali tieto sekcie:

Záhradné krby – Výrobca | Produktový rad | Farba (variant) – Norman Atlas hnedý

 

Pridaj komentár