Väčšie obrázky a povinné parametre v Móde a Nábytku

Zavádzame ďalšie povinné parametre v móde a nábytku.

K už dlhodobo vyžadovanému parametru veľkosť teraz budeme vyžadovať povinne aj parameter farba, materiál a uvedenie výrobcu.

Radi by sme tak ponúkli užívateľom čo najlepšiu možnosť vybrať si ten správny a dokonalý kus do svojho šatníka. Dlhodobo sa ukazuje, že používatelia pre výber oblečenia maximálne využívajú možnosť filtrovania a zúženie ponuky tak, aby prezeranie ponuky bolo čo najrelevantnejšie ich potrebám. Odporúčame teda uvádzať aj parametre ako strih, príležitosť, vzor, ​​druh a mnohé ďalšie. Čím detailnejší popis produktu dodáte, tým väčšia je šanca na jeho nájdenie a zvyšuje sa tým pravdepodobnosť nákupu z vášho e-shopu.

Ďalším a veľmi dôležitým aspektom sú určite kvalitné fotografie produktu. Odporúčame zasielať obrázky aspoň v minimálnej veľkosti 400x400px.

Nové podmienky sú novo aj pre sekciu nábytok. Ani tu by pri žiadnej ponuke nemal v tagu PRODUCTNAME chýbať výrobca a povinnými parametrami sú potom veľkosť, (teda rozmery ako výška, šírka alebo hĺbka), farba a materiál. Aj tu platí to, čo v ďalších kategóriách. Opäť odporúčame zasielať obrázky v správnej farbe a v minimálnej veľkosti 400×400 px.

Viac sa dozviete v podrobných podmienkach pod týmito odkazmi:
Fashion podmienky
Furniture podmienky

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na podpora@heureka.sk

Tím Heureka.sk

Pridaj komentár