September v znamení konferencií

Počas septembra sme mali hneď niekoľko príležitostí sa s vami vidieť osobne a porozprávať sa nielen o novinkách, ktoré pre vás v Heureke pripravujeme, ale aj o ďalších témach, ktoré vás pri vašom podnikaní zaujímajú. Či už ste nás navštívili z akéhokoľvek dôvodu, bola to pre nás skvelá skúsenosť a ďakujeme za vašu návštevu. A kde všade sme boli?

ShopCamp (13. 9.)

Tradičná e-commerce konferencia pre eshopárov, kde ste nás mohli stretnúť v našom neprehliadnuteľnom stánku. V ňom celý deň prebiehali diskusie na tie najdôležitejšie témy, ktoré potrebuje poznať každý, kto to s predajom tovaru cez Heureku myslí vážne.

Celý deň bol pretkaný diskusnými blokmi, v ktorých sme sa venovali párovaniu, biddovaniu, certifikácii, expanzii do zahraničia alebo tomu, ako pracovať s našimi dátami pre optimalizáciu vašich predajov na Heureke.

Programom na stánku to ale určite nekončilo, pretože v Heureka sále sme mali krátku, ale zato veľmi zaujímavú prednášku o tom, ako uľahčiť lokálnym eshopom expanziu na zahraničné trhy v rámci Heureka Group. Ak vás téma expanzie zaujíma, mrknite na tento web, a pokojne nám napíšte. Radi vám so všetkým poradíme a pomôžeme.

A ak ste prednášku od nášho šéfa marketingu Michala Vodáka nevideli, tu máte možnosť.

Počas ShopCampu potom mali záujemcovia možnosť navštíviť náš workshop na tému CSS, ktorý mal pevne v rukách šef našho performance tímu, Martin Zítek. Kapacita workshopu bola počas veľmi krátkej chvíle zaplnená a záujem bol veľký, a preto pre vás pripravujeme špeciálne článok o CSS, spolu s video záznamom jednej z Martinových prednášok.

Martin Zítek a jeho workshop na tému CSS.

MergadoFest (19. 9.)

Jedna z veľmi dôležitých konferencií, na ktorej sme určite nemohli chýbať. Tentoraz sme sa z našej strany zamerali na analýzu dát, do ktorej sa ponoril náš šéf BI Michal Buzek a previedol účastníkov veľmi detailne tým, ako s dátami od Heureky pracovať, ako ich analyzovať a ako ich využiť na rast svojho podnikania.


E-Business Forum (26. 9.)

Zásadná konferencia potom pre nás bola určite E-Business Forum, ktorú už tradične odštartoval náš šéf Tomáš Braverman. Počas svojej prednášky predstavil detailne všetky regióny CEE, ukázal zaujímavé čísla a ich potenciál. Zároveň v rýchlosti predstavil Heureka Group a to, ako môže e-shopom s expanziou pomôcť. Zaujíma vás celá prezentácia? Mrknite sa zde.

Okrem nášho najvyššieho šéfa sa popoludní predstavil tiež šéf našich vývojárov Lukáš Putna. Ten prehovoril o tom, akou výzvou je zjednocovanie niekoľkých medzinárodných firiem na spoločnú platformu a aké dôležité je správne motivovať tímy, ktoré sa na tom podieľajú.

Pridaj komentár