VIDEO | Ako na dáta na Heureke?

Ďalšie z mnohých pripravovaných edukatívnych videí je na svete. Tentoraz sme sa s Michalom Buzkom, šéfom nášho BI, pozreli na zúbok Prehľadu o výkone a nákladoch. V sérii štyroch na seba nadväzujúcich videí sa dozviete všetko potrebné na správnu analýzu a spracovanie dát z Heureky. A čo vám všetko Michal vysvetlí?

V prvom diely zistíte napríklad to, aká je cena za privedeného zákazníka z biddovaných a nebiddovaných pozícií alebo koľko zákazníkov príde z biddovaných pozícií.

V ďalších dvoch dieloch vám potom Michal ukáže, ako analyzovať počet zákazníkov prichádzajúcich z biddovaných pozícií a koľko vás tieto návštevy stoja, ako zistiť, ktoré kategórie a produkty na Heureke sú vo vašom obchode najkonverznejšie a v poslednom diely vám priblíži jeden z najdôležitejších ukazovateľov pre majiteľov e-shopov. Tým nie je nič iné ako Podiel nákladov na obrate alebo teda PNO.

Ak si tento ukazovateľ porovnáte s vašou maržou, tak zistíte, či inzerciou daného produktu na Heureke zarábate.

Ak teraz máte 15 minút svojho času, rovno sa na videá môžete vrhnúť. A ak nie, stačí sa kedykoľvek pozrieť sem na blog alebo na náš Heureka Business kanál na Youtube a videá si pozrieť, až nastane ten správny čas.

Prehľad o výkone a nákladoch – zoznam dielov

  1. Analýza ceny za zákazníka
  2. Vyhodnotenie biddingu
  3. Analýza najkonverznejších produktov
  4. Analýza ziskovosti produktov

2 komentáre k “VIDEO | Ako na dáta na Heureke?”

  1. Spätné upozornenie: Košíkové reporty – Heureka Blog

Pridaj komentár