Konferencie | Nahliadnite pod rúšku budúcnosti Heureky

Heureka je opäť na cestách, tak si nás príďte vypočuť, pretože to bude stáť za to. Novinky, vízie, budúcnosť a mnoho ďalších tém… A kde nás stretnete v najbližších niekoľkých týždňoch? Tešiť sa môžete hneď na niekoľko udalostí.

Prvá z nich je MeetUp od Mergada, ktorá sa koná 26. februára v Bratislave. Ide o pravidelnú sériu MeetUp, ktoré usporadúva Mergado + Bidding Fox a my sme veľmi radi, že nás prizvali. Tentokrát vám ukážeme všetky novinky, ktoré sme počas posledných mesiacov spustili a vďaka ktorým bude fungovanie Heureky zase o niečo ľahšie. Honza Herbrich, náš nový talentovaný produkťák, vám ukáže napríklad to, ako fungujú a vyzerajú nové dátové reporty alebo ako si vizualizovať vaše prehľady o výkone a nákladoch prostredníctvom Data Studia od Googlu. Viac o akcii tu, tak sa rýchlo registrujte, už moc miesta nezostáva.


Mergado Winter

Ďalšou akciou, ktorá nás čaká je 19. 3. zimná edícia Mergado Festu. A zase to Mergado … my ale ich eventy máme radi a máme na nich čo povedať. Do Brna pocestuje tradične Honza Kotek, ktorý sa rozhovorí o budúcnosti Heureka Group. A to hneď ako hlavný speaker dopoludňajšieho bloku od 9.30 do 10.15 h. Príďte si vypočuť našu víziu, čo nás čaká, na čo sa budeme zameriavať a kde sa vidíme napríklad v roku 2025. Vstup je zadarmo, tak neváhajte, pretože kapacita je obmedzená. Viac o akcii nájdete tu.


Obe tieto stretnutia sú potom takou menšie prípravou na ďalšiu veľkú udalosť tohto roka. Tou je Czech Online Expo (2. – 3. 4. 2020), kde budeme samozrejme obidva dni. Hlavná téma, ktorú predstavíme na partnerskom stage, bude vízia Heureky a zameriame sa najmä na jednotnú platformu a marketplace pre všetkých 9 krajín nášho Heureka regiónu. Zapíšte si teda do kalendára 2. 4. 2020 a čas 11.40 h, o túto prednášku by ste nemali prísť.

Čo ale meníme je celý koncept nášho pôsobenia v rámci tak veľkej akcie a pripravili sme pre vás dve zásadné zmeny.

Prvá z nich je taká, že sa stánok transformuje do „konzultačného módu“ a bude oveľa lepšie prispôsobený osobných stretnutiam, diskusiám a príjemnému posedeniu. Každý heuréčan bude mať svoje miestečko a vy hneď budete vedieť, na koho sa máte so svojou otázkouči problémom obrátiť. Hľadajte teda na mape konferencie Heureka konzultačné centrum (pozícia A7), budeme k dispozícii od 9 do 16h každý deň.

Tým nám zmizli obľúbené odborné prezentácie, ktoré si vždy našli veľa návštevníkov a preto sme pre vás nachystali sériu workshopov, ktoré pobežia obidva dni v jednej z wokshopových miestností na balkónoch holešovického výstaviska. Programovo budú oba dni rovnaké, takže ak nestihnete niektorý z workshopov počas prvého dňa, budete mať možnosť sa na neho ísť pozrieť deň druhý. A na čo sa budeme na workshopoch v rámci Heureka Summitu venovať?

  • CSS program – Čo to je, ako funguje a čo vám môže priniesť – Miloš Jedlinský / Martin Zítek
  • Dátové reporty a vizualizácie prehľadu o výkone a nákladoch pomocou Data Studio od Google – Honza Herbrich
  • Expanzia krok za krokom a predstavenie jednotlivých platforiem v regióne – Honza Kotek
  • Performance Insight – Čo to vôbec je a čo vám prináša? – Michal Buzek
  • Základy Heureky – Ako na feed, párovanie, kategórie, parametre, režim PPC a oveľa viac – Customer support tím

Detailný rozpis workshopov s časmi nájdete už čoskoro na stránkach Czech Online Expo, v tlačenom programe na mieste podujatia a my ho pred akciou zverejníme na našom blogu. Program bude k dispozícii aj na našom stánku, tak si ho tam môžete vziať. Registrácia na workshopy nie je nutná, všetky sú zadarmo a môže prísť každý.


Či už budete mať cestu na jednu z týchto udalostí alebo nie, ak máte otázku už teraz, tak nemusíte čakať a napíšte nám na podpora@heureka.sk, radi s vami všetko preberieme. Prajem krásny koniec zimy!

Pridaj komentár