Predĺžili sme testovacie obdobie CSS programu na 2 mesiace

V tejto dobe sa mení správanie nakupujúcich, mnoho e-shopov je okolnosťami donútených znižovať rozpočty, ktoré dávajú do svojich výkonnostných kampaní. Heureka.sk preto upravila svoj CSS program. Upravujeme teda pre vás skúšobnú dobu testovania nášho CSS programu zo súčasného 1 mesiaca na 2 mesiace zadarmo.

Heureka.sk od dnešného dňa predlžuje skúšobnú dobu CSS programu na 2 mesiace. Vďaka zapojeniu do CSS programu môžete zlacniť vaše Shopping Ads kampane až o 20 %. Jednou z možností, ako sa zľava vo vašich Shopping Ads kampaniach môže prejaviť, je zníženie nákladov pri zachovaní podobného výkonu vašej kampane.

Nemusíte sa obávať, že by sme za vás riadili vaše kampane, videli do vášho Google Ads účtu alebo upravovali produkty vášho Google Merchant Center. Vďaka spôsobu napojenia nemáme ani k jednej z týchto služieb prístup, všetko máte vo svojich rukách.

Pokiaľ máte záujem o skúšobné zapojenie vášho e-shopu do programu CSS, neváhajte a vyplňte nižšie uvedený formulár. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Tieto údaje budú využité len pre spätné kontaktovanie naším CSS špecialistom vo veci predĺženia skúšobného obdobia CSS programu na 2 mesiace.


Najčastejšie kladené otázky:

Má Heureka prístup k dátam alebo účtom nášho e-shopu? – Heureka nemá prístup k vašim dátam, Google Ads ani k vášmu Google Merchant Center účtu.

Bude za mňa Heureka spravovať kampane? – Heureka nesprostredkováva optimalizačné služby.

Budem mať stále prístup ku Google Merchant Center a bude za mňa Heureka upravovať XML feed? – Áno, k účtu Google Merchant Center budete mať stále prístup a Heureka.sk nebude upravovať XML feed, ktorý načíta váš Google Merchant Center.

Zmení sa moja doterajšia práca na Shopping kampaniach alebo práca s feedom v Google Merchant Center? – Všetka práca so Shopping kampaňami zostáva na vašej strane, rovnako to platí aj pre XML feed v Google Merchant Center.

Kedy sa môžem z vášho CSS programu odhlásiť? – Z našich CSS programov sa môžeteodhlásiť kedykoľvek. Je však nutné, aby ste nám túto skutočnosť dali vedieť vždy do konca aktuálneho mesiaca.

Pridaj komentár