Povinné parametre v Móde a Nábytku

fashion

Od 1. 7. 2020 budeme k povinnému parametru veľkosť v oblečení a nábytku vyžadovať aj farbu a materiál.

Aktualizácia: Vzhľadom k situácii s koronavírusom, budeme túto úpravu vyžadovať až od 1. 7. (pôvodne sme písali od 1. 5.), nech máte dostatok času na potrebné úpravy vášho feedu.

K dlhodobo vyžadovanému parametru veľkosť budeme odteraz vyžadovať povinne aj parameter farba, materiál a uvedenie značky.

Radi by sme tak ponúkli užívateľom čo najlepšiu možnosť vybrať si ten správny a dokonalý kus do svojho šatníka. Dlhodobo sa ukazuje, že používatelia pre výber oblečenia maximálne využívajú možnosť filtrovania a zúženie ponuky tak, aby boli vyfiltrované ponuky čo najrelevantnejšie ich potrebám. Odporúčame uvádzať aj parametre ako štýl, strih, vzor, ​​druh a mnohé ďalšie. Čím detailnejší popis produktu dodáte, tým väčšia je šanca na jeho nájdenie a zvyšuje sa tým pravdepodobnosť nákupu z vášho e-shopu.

Ďalším a veľmi dôležitým aspektom sú určite kvalitné fotografie produktu. Odporúčame posielať obrázky aspoň s minimálnou veľkosťou 400 x 400 px.

Nové podmienky sú odteraz aj pre sekciu Nábytok. Ani tu by u žiadnej ponuky nemal v tagu PRODUCTNAME chýbať výrobca a povinnými parametrami sú veľkosť, (teda rozmery ako výška, šírka alebo hĺbka), farba a materiál rôznych častí. Aj tu platí to, čo u ďalších kategórií. Opäť odporúčame posielať obrázky v správnej farbe a s minimálnou veľkosťou 400 × 400 px.

Viac sa dozviete v podrobných podmienkach pod týmito odkazmi:

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na info@heureka.sk

Pridaj komentár