S Mergadom ovládnete inzerciu na porovnávačoch tovaru ako profesionál

|Partnerské zdelenie|

Pri inzerovaní na porovnávačoch tovaru musíte venovať pozornosť kvalitne nastavenému XML feedu podľa požadovaných špecifikácii. Za jeho úpravou však stojí mnoho úkonov a času programátora. Spravujte a optimalizujte kampane sami s nástrojom Mergado. Pomocou automatizovaných úkonov dokážete nastaviť bezchybnú produktovú reklamu a znásobiť množstvo konverzií.

Hromadnými a automatizovanými úpravami zefektívnite vašu prácu

Feed marketingový nástroj Mergado pomáha e-shopom denne dosiahnuť lepšie pozície medzi konkurenciou. Užívateľom poskytuje prehľadné prostredie, v ktorom si poradia so všetkým od drobných úkonov až po kompletné nastavenie inzercie.

Jeho prostredníctvom upravíte jednotlivé elementy a ich hodnoty priamo vo feede. Ľahko si s ním poradíte aj v prípadoch, kedy potrebujete skryť tovar, ktorý nechcete posielať na porovnávače tovaru, ale zároveň ho ponúkate na svojom e-shope. Taktiež s ním prevediete jednotlivé formáty – z vášho Heureka feedu šikovne vytvoríte feed pre PPC kampaň či ďalšie porovnávače.

Obr. 1 Skrytie produktu, ktorý naďalej ponúkate na e-shope, ale neposielate na porovnávače

Predtým náročné úkony skrátite na niekoľko klikov

S Mergadom naplníte pár kliknutí hodnoty prázdneho elementu (HEUREKA_CPC, GIFT či PRODUCT z PRODUCTNAME) alebo doplníte chýbajúceho výrobcu do elementu PRODUCTNAME. Veľmi jednoduché je tiež nastavenie kategórií v elemente CATEGORYTEXT podľa stromu kategórií Heureky.

Vyťažte maximum z úpravy dát, ktoré by inak brzdili vašu inzerciu. Potrebujete si nastaviť správne hodnoty v parametroch tovaru? V elemente PARAM to dokážete s využitím niekoľkých ďalších elementov. Chcete odstrániť HTML značky z elementu DESCRIPTION? Alebo odhaliť duplicitné či nevalidné EAN kódy? Všetky tieto úpravy tu hravo zvládnete.

Obr. 2 Doplnenie parametrov cez element PARAM

Uľahčite si prácu aj pri segmentácií produktov. Či už členíte feed podľa cenových, dostupnostných alebo konverzných hladín, zefektívnite tieto úkony napríklad pomocou makier.

Všetky slabé miesta v inzercii nájdete vďaka auditu XML feedu. Jediné, čo musíte pre túto bezplatnú službu poznať, je jeho URL adresa. Výsledky auditu, ktoré zobrazia všetky chyby vo vašich kampaniach a možnosti ich opráv, dostanete na e-mail. A väčšinu týchto chýb opravíte priamo v Mergade.

Nastavujte inzerciu vášho e-shopu moderne. Používaním Mergada sami zrýchlite úpravy jednotlivých úkonov a ušetríte peniaze za prácu vývojárov.

Párujte silou medveďou s appkou Pairing Bear

Párovanie produktov je jeden z najdôležitejších úkonov inzercie. Automatizáciou tejto činnosti eliminujete možné chyby a získate viac konverzií. S appkou Pairing Bear od Mergada zvládnete párovanie do produktových kariet Heureky na pár klikov.

Používanie Pairing Bear je jednoduché a intuitívne. Funguje na princípe zhody EAN kódov a využíva dáta z reportu Spárovanosť produktov. Preto musíte mať e-shop v PPC režime. Mergado vám u nespárovaných produktov zobrazí odporúčanú zmenu kategórie či názvu výrobku. Po vykonaní týchto opráv sa váš sortiment lepšie zaradí do produktového katalógu Heureky a vy tým zefektívnite vaše kampane.

Urobte si názor na kvality Pairing Bearu sami – vyskúšajte ho na 15 dní zadarmo.

Pridaj komentár