Odborné prednášky bez komerčných rečí. V piatok sa koná Creative summit ONLINE 2020

Odborné prednášky bez komerčných rečí zamerané na aktuálne e-commerce témy z oblasti marketingu, SEO, práva, technického prepojenia a mnoho ďalšieho bude na vás čakať na Online stage. Spíkri zo Slovenska a Česka sa s vami podelia o svoje know-how, ktoré môžete okamžite aplikovať do praxe. 

Touto cestou by sme vás radi pozvali na unikátnu e-shop konferenciu CREATIVE summit, ktorej partnerom sme tento rok aj my. Prečo sme sa rozhodli stať partnerom CREATIVE summitu? Chceme sa podieľať na vzdelávaní majiteľov e-shopov a rozvíjaní e-commerce prostredia na Slovensku aj prostredníctvom odborných konferencií.

A tak spoločne s CREATIVE sites prichádzame s 3. ročníkom najväčšej e-shop konferencie na Slovensku – CREATIVE summit ONLINE 2020! A získali sme pre vás 15 % zľavový kupón na nákup vstupenkyHECS2020, tak ho neváhajte využiť!

Kúpiť vstupenku

Tohtoročný CREATIVE summit bude opäť plný odborných prednášok, no výnimočný svojou formou: uskutoční sa výhradne online. Prednášky si tak budete môcť vychutnať odkiaľkoľvek – z kancelárie či obývačky.

Termín konania online konferencie je 18. 9. 2020 a už od rána vás bude čakať deň nabitý prednáškami bez komerčných rečí od spíkrov na rôzne témy presne pre vás – e-shopárov.

Ak už máte tento piatok iný program, nemajte obavy – po zakúpení vstupenky sa k prednáškam budete môcť kedykoľvek vrátiť.

Pridaj komentár