E15: THE FUTURE OF E-COMMERCE. Buďte pri tom a vyťažte zo súčasnej situácie čo najviac

Nenechajte si ujsť udalosť roka, ktorej sa podľa odhadov zúčastní až 8 tisíc ľudí. Najväčší český online festival venovaný e-commerce a technológiám sa uskutoční už 20. októbra. 

Novinky z najdynamickejších odvetví vám predstavia osobnosti súčasného sveta e-commerce. Ako prvé sa dozviete z úst nášho CEO, Tomáša Bravermana, že budúcnosť e-commerce vidíme jednoznačne v marketplace. Jeden taký totiž práve vzniká aj u nás a zjednocuje platformy v 9 krajinách do jednej. Ako celý proces tvorby tak veľkého „trhoviska“ prebieha a kedy ho plánujeme spustiť? Sledujte live stream zajtra od 10.00 hod.  

Počas podujatia sa napríklad dozviete, ako vnímať krízu ako príležitosť pre e-commerce, alebo aké sú nové príležitosti v online biznise.

Čo pre to musíte urobiť?

Festival bude prebiehať online, takže si ho budeme môcť užiť formou live-streamu, napríklad v pohodlí svojho domova. Kto by sa konferencie nemohol nabažiť, alebo mu na nej  niečo uniklo, môže si pred spaním do uší pustiť aj podcasty, ktoré usporiadateľ zverejní po ukončení akcie.

A krásna správa na koniec – celá konferencia je zadarmo.

Ako sa prihlásiť, aký je presný program a oveľa viac sa dozviete tu.

Tešíme sa na utorok!

Pridaj komentár