Zapojte sa do Testuj.to a získajte pre vaše produkty overené recenzie od tisíc mikroinfluerencov

Spoločne s Testuj.to pomáhame zákazníkom správne sa rozhodovať pri nakupovaní. Prostredníctvom rýchlej a presnej spätnej väzby vo forme recenzií, ktoré sa po novom zobrazujú na Heureke pri testovaných produktoch, uľahčujeme nákupný proces všetkým, ktorí si pri výbere produktu nie sú stopercentne istí.

Testuj.to je najväčšia česká platforma, ktorá spája výrobcov, predajcov a testerov. V Testuj.to starostlivo vyberáme testerov, ktorí testujú produkty a píšu nezaujaté, a kvalitné recenzie. Tieto recenzie sa objavujú medzi ostatnými recenziami, sú ale navyše označené nápisom Testované s Testuj.to.“

Presvedčte aj vy svojich zákazníkov novým dôveryhodným obsahom od používateľov, ktorí už produkt vyskúšali. Testuj.to vás rýchlo spojí s odborovými komunitami mikroinfluerencov, ktorí vytvoria objektívne recenzie na vaše produkty a služby. Stačí si určiť produkt a relevantnú cieľovú skupinu, ktorá má produkt otestovať a zvyšok už Testuj.to urobí za vás.

Recenzie a hodnotenia sú jednou z našich kľúčových služieb. Naša databáza recenzií je zďaleka najväčšou na českom, ako aj európskom trhu. Vďaka Testuj.to sme získali nový zdroj kvalitných recenzií a nové možnosti spolupráce sa otvárajú aj pre vás. Spojením s Testuj.to získate prístup k systému, ktorý vám sprostredkuje kontakt ku komunite testerov.

Komletnú case study ku kampani Barnängen si môžete stiahnuť vo formáte PDF.

Ročne sa na Heureke objaví viac ako 4,5 milióna recenzií a hodnotení. Vďaka Testuj.to teraz ponúkame našim zákazníkom ešte viac produktových recenzií na omnoho širšom komunitnom portfóliu, ako sú napríklad rybári, zdravotné sestry, podnikateľky, domáci majstri alebo seniori.

Príklad kampane s využitím dát z Testuj.to
Aké sú pravidlá recenzií?
  • Do testovania sa vyberá na základe testovacieho kľúča, ktorého podmienky musí tester splniť.
  • V recenziách sa môžu objaviť pozitívne aj negatívne skúsenosti s výrobkom.
  • Recenzie majú vždy uvedený minimálny počet slov, obsahujú celkový súhrn, klady i zápory.
  • Pri niektorých testovaných produktoch sa môžu objaviť aj fotografie alebo videá.
  • Neakceptujú sa recenzie, ktoré sú vulgárne, neetické alebo nie sú vecné.
  • Nespoľahliví testeri sú z testovania vyradení.
Chcete sa zapojiť do Testuj.to a získať tisíce overených recenzií? Kontaktujte nás a my sa vám v čo najkratšej dobe ozveme.

Pridaj komentár