Zlepšite kvalitu svojich produktov vďaka nášmu CSS programu

Používate na českej alebo slovenskej Heureke CSS program? Robíte dobre, pretože iba s ním získate nový doplnkový zdroj, ktorý vám uľahčí spravovanie produktových dát pre Merchant Center. Všetko, čo potrebujete vedieť o tejto novinke, ktorá obsahuje validnú hodnotu pre GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Na čo sa používa GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY?

Hodnota GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY pomáha Googlu lepšie pochopiť a zatriediť produkty, rovnako ako CATEGORYTEXT, ktorý používa Heureka. Ak ho vyplníte, získate výhody re zobrazovanie produktov v rámci Shopping Ads aj v novo spustenom programe Surfaces across Google.

Merchant Center dokáže pri niektorých produktoch odhadnúť ich hodnotu GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY. Nevie to však urobiť pri všetkých kategóriách a produktoch.

Automaticky určená hodnota navyše nemusí vždy korešpondovať s reálnou kategóriou produktu.

Koľko stojí doplnkový zdroj?

Doplnkový zdroj poskytujeme úplne zadarmo všetkým, ktorí inzerujú na Heureke a zároveň využívajú CSS program Heureka.cz alebo Heureka.sk.

Pre aké produkty vám dodáme valídne GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY?

Správnu kategóriu vám vieme dodať pre všetky spárované produkty na českej alebo slovenskej Heureke.

Párovanie nových dát prebieha pomocou element g:id, ktorý pre správne fungovanie musí obsahovať rovnaké ID produktu v Heureke aj v Merchant Center. 

Ak je ID produktu v každom systéme iné, nemôžete obohatiť váš Merchant Center o nové informácie, pretože nebudete mať dáta ako spojiť.

Ako dáta dodávame?

Dáta k obohateniu informácii o vašich produktoch dodávame prostredníctvom súboru .XML, ktorý je uložený na serveroch Heureky a 1x denne sa aktualizuje. Dáta sú chránené používateľským menom a heslom, takže sa nemusíte báť, že sa k nim dostane niekto neoprávnený.


Veríme, že vám tento doplnkový zdroj uľahčí spravovanie produktových dát. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať nášho odborníka na CSS na e-mailovej adrese milos.jedlinsky@heureka.cz. Rád vám s čímkoľvek poradí.

Pridaj komentár