Prieskum o službe Overené zákazníkmi: 87 % užívateľov Heureky sa rozhoduje na základe modrého certifikátu

3 minút čítania

Recenzie sú pre zákazníkov najdôležitejším faktorom pri výbere správneho e-shopu či produktu. Vyplýva to z prieskumu Heureky.cz s názvom „Guarantee program survey“ z decembra 2020, do ktorého sa zapojilo takmer 600 respondentov. 77 % českých používateľov uvádza, že ich voľbu ovplyvňujú práve recenzie daného e-shopu, zatiaľ čo cenu produktu berie do úvahy „iba“ 75 % opýtaných.

Zapojte sa preto do bezplatnej služby Overené zákazníkmi a získajte relevantnú spätnú väzbu založenú na reálnom nákupe zákazníkov, vďaka ktorej dotiahnete svoje služby k dokonalosti.

Navyše Vám pri dostatočnom množstve pozitívnych recenzií bude udelený certifikát Overené zákazníkmi, ktorý má medzi používateľmi Heureky výbornú povesť a podľa prieskumu robí e-shop ešte dôveryhodnejším:

  • 87 % používateľov berie pri nákupe do úvahy modrú verziu tohto certifikátu.
  • Asi 1/3 používateľov je ochotných zaplatiť vyššiu cenu v e-shope s týmto certifikátom.
  • Takmer 50 % používateľov vôbec nechce nakupovať v e-shope bez certifikátu a ďalších 42 % vyžaduje, aby mal daný e-shop dostatok pozitívnych recenzií.
  • 80 % e-shopov, ktoré majú certifikát, si ho vážia natoľko, že ho zobrazujú aj na svojich webových stránkach.

Po získaní certifikátu môžete:

  • Zviditeľniť svoj e-shop a získať viac zákazníkov vďaka biddingu (navyšovaniu ceny za preklik).
  • Zvýšiť počty objednávok až o 30 % zapojením sa do Heureka Košíka.
  • Zvýšiť dôveryhodnosť e-shopu získaním pečate Garancia nákupu.
  • Zúčastniť sa prestížnej súťaže ShopRoku.
  • Mať úplný prehľad nad svojimi investíciami vďaka Sortiment reportu.

Ako e-shopy vnímajú službu Overené zákazníkmi?

„Spokojnosť zákazníkov a zážitok z nakupovania je jedným z pilierov Freshlabels. Služba Overené zákazníkmi nám pomáha získať autentickú spätnú väzbu, vďaka ktorej máme prehľad o tom, ako na tom sme a v čom by sme sa mohli zlepšiť.

Freshlabels, Jan Matura

„Recenzie sú pre nás extrémne dôležité a vďaka Heureke a programu Overené zákazníkmi získavame adresnú spätnú väzbu, s ktorou môžeme následne veľmi efektívne pracovať a snažiť sa našimi službami smerovať k dokonalosti.”

e-kondomy.cz, Ján Adamica

Naši zákazníci sa orientujú predovšetkým podľa recenzií, a preto vďaka službe Overené zákazníkmi získavame väčšiu dôveryhodnosť pre potenciálnych klientov a spätnú väzbu, ktorá je nesmierne cenná.

Ovečkáreň.sk, Martin Bernátek

Pridaj komentár