Partnerský program Heureky: Novo prechádzame k certifikácii partnerov

Niektorí z vás si zrejme pamätajú, že sme v roku 2018 nahradili Certifikáciu partnerov Partnerským programom Heureky, do ktorého sme až do súčasnosti vyberali partnerov individuálne a rozhodujúcim faktorom pre prijatie bola kvalita služieb a ochota pomáhať klientom. Pretože chceme e-shopom ponúkať len kvalitných partnerov, ktorí naozaj poznajú Heureku a zároveň tak uľavili našej podpore, rozhodli sme sa certifikáciu obnoviť. Čo to pre vás znamená a aké sú ďalšie kroky pre získanie certifikátu?

Či už ste agentúra, alebo freelancer a máte Heureku v malíčku, bude pre vás získanie certifikátu len formalitka na pár minút. Každý partner, či už súčasný alebo budúci, bude musieť od mája 2021 prejsť testom vedomostí o Heureke, ktorým preveríme znalosti PPC špecialistov. Bude sa jednať o otázky naprieč Heurekou, od XML feedov, cez párovanie až po službu Overené zákazníkmi a Heureka Košík. Pre samoštúdium sú pre vás k dispozícii videá na našom Heureka Youtube kanáli.

Aké výhody vám certifikát prinesie?

Po získaní certifikátu budete patriť medzi partnerov tej najvyššej úrovne a e-shopy budú mať istotu, že sú v tých najlepších rukách. Certifikát bude platný 1 rok od dátumu jeho vystavenia. Navyše budeme certifikovaných partnerov aktívne odporúčať e-shopom.

Čo pre získanie certifikátu musíte urobiť?

V prípade záujmu o certifikáciu kontaktujte Veroniku Sedlákovú na internom Slacku alebo e-mailom na partneri@heureka.cz. Bude vám vygenerovaný prístup do testu, do ktorého sa jednoducho prihlásite pomocou prihlasovacích údajov, ktoré vám prídu do e-mailu. Po úspešnom splnení testu obdržíte e-mailom certifikát a budete si ho môcť vytlačiť. V prípade neúspešného pokusu prechádzame k individuálnej dohode na ďalšom postupe. Platí pravidlo, že certifikovaná osoba = certifikovaná agentúra.

Aké sú výhody Partnerského programu?

Pre tých, ktorí sa stále rozhodujú, sme spísali niekoľko bodov, prečo sa oplatí do Partnerského programu Heureky vstúpiť.

1. Získate novinky z Heureky skôr ako e-shopy,
2. môžete kontaktovať našich špecialistov napriamo na internom slacku,
3. vaše blog posty môžeme zdieľať v našom newsletteri pre e-shopy
4. budete sa môcť zúčastniť našich webinárov,
5. pravidelne vás budeme pozývať na konferencie.

Veríme, že zmenu prijmete s pochopením a certifikát vám prinesie ešte viac benefitov.

Pridaj komentár