Investícia do e-commerce vzdelania, ktorá búra prekážky pri expanzii e-shopu

Ako sa pripraviť so svojím e-shopom na expanziu na zahraničné trhy, ako lokálne budovať značku, či ako podporiť ďalší rast vášho biznisu? Rady a skúsenosti e-commerce expertov z firiem ako Expandeco, Heureka Group alebo Shopsys, ponúknu jedinečný online vzdelávací program. Export Academy vás počas štyroch septembrových štvrtkov prevedie celým procesom expanzie, a je určená pre všetky e-shopy, ktoré majú chuť posunúť svoj biznis na ďalšiu úroveň.

Séria online vzdelávacích webinárov predstaví hneď niekoľko expertov na online biznis pôsobiacich v prostredí e-commerce a online marketingu. O svoje bohaté know-how sa počas štyroch septembrových štvrtkov podelia známe B2B osobnosti ako Martin Slavětínský z největšího nákupního portálu a srovnávače cen Heureka Group, experti na expanziu Filip Minár a Tomáš Růžička z Expandeco, Ondřej Chvojka a Dušan Smoljak z digitálnej agentúry pre eshopy Acomware, Pavel Němeček a Pavel Paradýs z kreativní agentury Blueglue spadající pod Acomware, Vašek Macíček z open source e-commerce platformy Shopsys a obsah doplní i dámy Petra Stupková z advokátní kanceláře Legitas či Andrea Tesáková ako vedúca oddelenia prekladov a lokalizácie podnikania z Expandeco.

Export Academy sa zameriava na krajiny CEE regiónu. Program pre všetky úspešné česko-slovenské e-shopy pripravila spoločnosť Expandeco, v spolupráci s partnermi ako Heureka Group, Zásilkovna, Acomware, Shopsys a Legitas.

Export Academy sa predovšetkým zameriava na trhy strednej a východnej Európy. Ako prekonať silný lokálpatriotizmus a neochotu maďarských zákazníkov nakupovať zo zahraničia? Ako efektívne presvedčiť rumunských či slovinských zákazníkov na dokončenie objednávky v nákupnom košíku? Ako zaujať svojím e-shopom na vysoko presýtenom nemeckom trhu? Ako si udržať vernosť náročných zákazníkov z Rakúska? Či ako sa presadiť na stále pomerne málo preskúmanom ukrajinskom či bulharskom trhu? Každá z krajín za našimi ecommerce hranicami stále ponúka českým a slovenským e-shopom veľa možností ako preraziť a podnikať ziskovo, čoho dôkazom sú aj úspešné príbehy organizátorov ExportAcademy.cz, o ktorých sa s vami radi podelia. 

Ešte pred vstupom na nový trh je dôležité nielen plánovanie kompletnej lokalizácie, nastavenie logistiky, ale aj poznanie špecifík cieľovej krajiny vrátane právnej a daňovej agendy. Všetkým týmto témam sa budeme venovať v našich prvých častiach akadémie. Účastníkov následne prevedieme aj rozsiahlou oblasťou budovania značky na lokálnom trhu, efektívnymi riešeniami zákazníckej podpory či vratiek a predstavíme rôzne stratégie rastu e-shopu za hranicami aj prostredníctvom nástrojov v online marketingu.

Program akadémie je počas 4 štvrtkov rozdelený do 4 kapitol expanzie e-shopu:

Kompletný program nájdete na ExportAcademy.cz.

Celým programom vás bude z nášho štúdia sprevádzať moderátor Tomáš Vrtík, CEO & Partner spoločnosti Expandeco. Tomáš jeho priateľskou povahou prispeje nielen k pozitívnej atmosfére. Vďaka jeho bohatým ecommerce skúsenostiam sa postará aj o zodpovedanie tých najzásadnejších otázok a pomôže v hľadaní riešení najčastejších problémov, ktoré e-shopy pri ich expanzii dokážu potrápiť. 

Účastníci budú mať jedinečnú možnosť diskutovať na témy expanzie a vymieňať si tak vzácne skúsenosti či kontakty s ďalšími majiteľmi e-shopov a pýtať sa otázky po každej prednáške, aj počas záverečnej panelovej diskusie so všetkými rečníkmi. Každý absolvent akadémie si okrem praktických vedomostí, kompletného záznamu prednášok a obsahu všetkých prezentácií navyše virtuálne odnesie aj unikátny diplom s hodnotnými cenami a ponukami od našich partnerov. 
Prekroč hranice svojho biznisu a investuj do rastu tvojho online podnikania. Prvý krok za úspechom v zahraničí začína už dnes, prvým klikom na www.exportacademy.cz. Štartujeme už 9. septembra!

Pridaj komentár